Gminy

Oprócz naszej rodzinnej miejscowości należą do nich następujące gminy Lniano, Bukowiec, Nakło, Świekatowo, Osie, Jeżewo i Sadki. 

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO

Oczyszczanie miasta i odbiór odpadów komunalnych: ZUK w Świeciu

ZUK w Świeciu świadczy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych, oczyszczania miasta i pielęgnacji terenów zielonych dla gmin ulokowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Ponad pół wieku doświadczenia

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem z bogatą historią. Usługi oczyszczania miasta świadczymy już od ponad pół wieku. Nasz zakład przeszedł w tym czasie liczne zamiany organizacyjne. Od momentu powołania do życia w 1951 roku, byliśmy przedsiębiorstwem państwowym, gospodarstwem państwowym podlegającym urzędowi miejskiemu, aż w końcu od września 1995 roku spółką. Jedyne, co nie zmieniło się przez tyle lat działalności, to wysoka jakość usług świadczonych przez nasz zakład. Czego dowodem może być liczne grono usługobiorców, którzy korzystają z naszej oferty. Oprócz naszej rodzinnej miejscowości należą do nich następujące gminy Lniano, Bukowiec, Nakło, Świekatowo, Osie, Jeżewo i Sadki.

Profesjonalizm, staranność, terminowość

Wybierając nasz zakład usług komunalnych, mogą mieć Państwo pewność stabilnej i długoterminowej współpracy. Niezależnie do tego, czy chodzi o oczyszczanie poziome ulic, formowanie żywopłotów czy wywóz nieczystości stałych, nasze usługi świadczymy zawsze profesjonalnie, terminowo i starannie.

 

Szeroki zakres usług

Nasza oferta, oprócz usług odbioru odpadów komunalnych oraz dbania o estetykę i czystość miasta, obejmuje również usługi transportowe. Zajmujemy się przewozem materiałów sypkich i różnego rodzaju towarów. Dysponujemy dużą flotą, złożoną z wielu rozmaitych modeli samochodów ciężarowych o różnej ładowności. Ponadto oferujemy szeroki zakres prac ziemnych wykonywanych ciężkim sprzętem, a także utrzymanie porządku na terenach utwardzonych. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.