Realizacje

Zakład Usług Komunalnych w Świeciu

Zakład Usług Komunalnych w Świeciu oferuje czyszczenie ulic, a także pielęgnację terenów zielonych zarówno dla mieszkańców miast, jak również dla klientów indywidualnych. Otwarcie się na nowe usługi zapewnia korzyści obu stronom. Klienci mogą liczyć na profesjonalne wykonanie powierzonych zadań dzięki dużemu doświadczeniu Zakładu Usług Komunalnych w Świeciu w tej branży, a także bogatemu parkowi maszynowemu. Jest on wyposażony w nowe maszyny, jakimi dysponuje niewiele firm w okolicy, a które są niezwykle przydatne w pracach, jakie wykonujemy w ramach naszych usług. Poniżej prezentujemy przykładowe, wykonane przez nas projekty i realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszych prac!

Usuwanie graffiti

Świąteczne przystrajanie miasta

Świąteczne przystrajanie miasta nie byłoby możliwe bez odpowiednich pojazdów, którymi dysponuje Zakład Usług Komunalnych w Świeciu. Dzięki nim oraz zaangażowaniu naszych pracowników miasto zostało udekorowane świątecznymi akcentami i jest gotowe do przeżywania wraz z mieszkańcami niezwykłej atmosfery.
Budowa ronda w Świeciu – skrzyżowanie ulic Sienkiewicza, Słowackiego, Kościuszki

Budowa ronda obok amfiteatru rozwiązała problem korków na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Słowackiego oraz Kościuszki. Realizacja tego przedsięwzięcia obejmowała zarówno prace pod ziemią, jak i na powierzchni, w których udział miał Zakład Usług Komunalnych w Świeciu.
Budowa Art Park W Świeciu

Art Park przy ulicy Sobieskiego w Świeciu jest obiektem rekreacyjnym, w którym znajduje się plac zabaw, skatepark, ścianka wspinaczkowa oraz plenerowy parkiet do zumby i breakdance, wyposażony również w urządzenia do treningu kalisteniki. Art Park zbudowano w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Świecie, a koszt jego budowy wyniósł 860 tysięcy złotych.
Budowa ronda w Świeciu – skrzyżowanie ulic al. Jana Pawła Ii – Żwirki i Wigury

Po zakończeniu realizacji ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Słowackiego oraz Kościuszki przystąpiono do prac nad budową ronda na skrzyżowaniu ulic al. Jana Pawła II oraz Żwirki i Wigury, które usprawniło ruch w tym miejscu. Ponadto prace objęły budowę parkingu oraz kanalizacji deszczowej, a także przebudowę sieci wodociągowej i gazowej.
Park 800-Lecia w Świeciu – po realizacji

W efektowny sposób zagospodarowano pół hektara powierzchni na osiedlu 800-lecia, gdzie obecnie znajduje się duży park, w którym znalazły się m.in. siłownia plenerowa i plac zabaw. O jego urodzie świadczą przede wszystkim: ukształtowanie terenu oraz ciekawie rozmieszczone zaułki z estetycznymi ławeczkami, które zostały zaprojektowane przez nasz zakład komunalny.
Park 800-Lecia w Świeciu – przed realizacją

Park 800-lecia w Świeciu został zrealizowany praktycznie od zera. Przedstawiamy Państwu zdjęcia przed jego budową. W tym miejscu znajduje się obecnie obiekt z nowymi chodnikami, drzewami, krzewami, urządzeniami do ćwiczeń oraz placem zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią.
Wycinka drzew

Zakład Usług Komunalnych w Świeciu pomaga również w wycince drzew, zarówno na terenach miejskich, jak również należących do klientów indywidualnych. Nasze 30-letnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy pozwalają na profesjonalne wykonanie tego typu usług.
Przebudowa infrastruktury na szlaku turystycznym Diabelce

Zakład Usług Komunalnych w Świeciu pomaga również w wycince drzew, zarówno na terenach miejskich, jak również należących do klientów indywidualnych. Nasze 30-letnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy pozwalają na profesjonalne wykonanie tego typu usług.