Bukowiec

Cięcie drzew krzewów Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Aby krzewy i drzewa długo pozostawały w dobrej kondycji i estetyce należy pamiętać o dokonywaniu okresowych cięć. W naszej firmie zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają fachową wiedzę w zakresie pielęgnacji roślin. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Bukowca i okolic.

 

Cięcie drzew Bukowiec

Chętnie podejmiemy się cięcia drzew rosnących na terenach przydomowych, przyzakładowych lub w miejskich parkach i skwerach. Zajmiemy się także sezonowym cięciem drzew owocowych w ogrodach działkowych.

 

Cięcie krzewów Bukowiec

Również krzewy wymagają regularnej docinki, aby dobrze reprezentować swoje otoczenie. Nasza firma zadba o ich określony kształt i formę, zgodnie z Twoimi potrzebami. Użyjemy do tego dedykowanych pił, nożyc i pilarek. Pamiętając o zasadach właściwej pielęgnacji krzewów. 

 

Formowanie żywopłotów Bukowiec

Coraz więcej domków jednorodzinnych i firm usługowych dokonuje nasadzeń żywopłotów. Umiejętnie zadbany żywopłot będzie stanowił niepowtarzalną dekorację, a także ochroni mieszkańców i pracowników przed nadmiernym hałasem lub zanieczyszczeniami z otoczenia. W naszej firmie oferujemy usługę formowania i pielęgnacji żywopłotów dla klientów z okolic Bukowca. Podejmiemy się pracy z różnymi typami krzewów liściastych i iglastych oraz pnączy.

 

Wykonywanie nasadzeń Bukowiec

Pomożemy Ci w aranżacji Twojej przestrzeni zielonej – zarówno przydomowej, jak i użyteczności publicznej. Wspólnie dobierzemy rodzaj i ilość roślin, a następnie wykonamy usługę nasadzeń. Zajmiemy się odpowiednim przygotowaniem terenu wokół, zagospodarowaniem gruntu i nawożeniem. Uwzględnimy specyficzne warunki rozwoju konkretnych typów roślin i ich zapotrzebowanie na składniki odżywcze. 

 

Wycinki drzew Bukowiec

W swojej ofercie mamy również wycinkę drzew, którą wykonujemy bezpiecznie i w oparciu o lokalne przepisy. Skontaktuj się z nami w celu zaplanowania koniecznej wycinki. Podpowiemy najlepsze rozwiązanie i ustalimy dogodny termin.

 

Frezowanie drzew Bukowiec

Czasami zdarza się, że po wycince drzewa pozostaje w gruncie jego pniak i korzenie. Psuje to walory estetyczne danego miejsca oraz stanowi zagrożenie dla ludzi i pobliskiej architektury. Biologiczny rozkład drewna trwa zdecydowanie zbyt długo. My oferujemy szybsze rozwiązanie – frezowanie drzew z wykorzystaniem specjalistycznego narzędzia, jakim jest frezarka do pni.

 

Usuwanie pni drzew Bukowiec

Dysponujemy odpowiednim sprzętem do usuwania pni drzew. Z nami praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie z uwzględnieniem lokalnych przepisów.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO