Bukowiec

Demontaż hal i konstrukcji stalowych skuwanie betonu Bukowiec

3_G

BUKOWIEC

Nasz Zakład Usług Komunalny w swojej ofercie zawiera demontaż hal, konstrukcji stalowych oraz skuwanie betonu. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem w zakresie prac demontażowych z mieszkańcami Bukowca i okolic. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje. 

 

Demontaż hal Bukowiec

Demontaż to inaczej rozbiórka lub usunięcie istniejących elementów budowlanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. To zadanie wymaga pracy doświadczonych specjalistów. W naszej firmie oferujemy usługę demontażu hal magazynowych przemysłowych lub produkcyjnych. Po naszej stronie leży zaplanowanie całego procesu demontażu, zabezpieczenie terenu, przeprowadzenie zlecenia i następnie uprzątnięcie miejsca pracy. Uwzględniamy potrzeby klienta, a także istniejące warunki techniczne. Prace wykonujemy z najwyższą dokładnością, terminowością i solidnością, pamiętając o ogólnym bezpieczeństwie. 

 

Demontaż konstrukcji stalowych Bukowiec

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i technologii w zakresie demontażu konstrukcji stalowych. Zajmujemy się likwidacją lub przemieszczeniem mostów, wież, rusztowań, słupów, belek, wzmocnień i innych obiektów wykonanych ze stali. Nasza usługa demontażu oferuje szeroki zakres sektorów, od hal magazynowych do zakładów produkcyjnych. Zaufaj naszym doświadczonym pracownikom, nowoczesnym maszynom i sprzętowi. Cały proces demontażu przeprowadzimy wedle najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Skuwanie betonu Bukowiec

Skuwanie betonu jest zadaniem wymagającym specjalistycznego sprzętu. Nasi pracownicy wykonują zlecenie z wykorzystaniem najnowszych młotów pneumatycznych, wyburzeniowych i kafarów. Proces skuwania przebiega sprawnie i dokładnie, zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami. Usuwamy mechanicznie powierzchnię betonu, dążąc do uzyskania gładkiej i niezanieczyszczonej powierzchni. Dodatkowo możemy zaoferować uprzątnięcie miejsca pracy po całym procesie oraz transport i utylizację odpadów budowlanych. W swojej ofercie mamy różne rodzaje kontenerów, pojemników i worków przeznaczonych na tego typu śmieci. Podejmując współpracę z naszą firmą przeprowadzisz skuwanie betonu w swojej firmie, zakładzie przemysłowym lub gospodarstwie domowym. 

 

Mieszkańcu Bukowca lub okolic skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, jeśli cenisz sobie wygodę, profesjonalizm i dbałość o środowisko. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów – nasze dane znajdziesz poniżej.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO