Bukowiec

Mycie elewacji malowanie konstrukcji prace blacharsko-dekarskie Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Od lat dbamy o to, aby realnie wpływać na estetykę i ogólną prezencję otoczenia, w którym żyjemy. Chcemy też zmieniać Bukowiec i inne okoliczne miejsca. Jednymi z usług, które mogą znacząco poprawić wizerunek wiejski lub miejski są mycie elewacji, malowanie konstrukcji oraz prace blacharsko-dekarskie. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, posiadających własną nieruchomość, jak i do reprezentantów budynków usługowych bądź przemysłowych. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i zaufaj wykwalifikowanym specjalistom. Poniżej przedstawiamy, czym się zajmujemy.

 

Mycie elewacji Bukowiec

Każdy typu budynku, bez względu na jego ogólne przeznaczenie, ulega z czasem zabrudzeniom i działaniu zmiennych warunków atmosferycznych. Aby nieruchomość mogła znowu cieszyć swoim wyglądem mieszkańców, klientów lub pracowników nie trzeba od razu inwestować w kosztowne remonty. Polecanym przez nas rozwiązaniem jest mycie elewacji. Dopełnimy wszelkich starań, aby powierzony nam budynek był znowu reprezentatywny. Mamy na to swoje sprawdzone metody i niezawodne sprzęty. Skontaktuj się z nami, jeśli marzysz o poprawie wizerunku swojego budynku w Bukowcu lub jego okolicach.

 

Prace blacharsko-dekarskie Bukowiec

Świadczymy również usługi związane z pracami blacharsko-dekarskimi. Skutecznie zajmiemy się dachem twojej nieruchomości, poddamy go koniecznym naprawom i konserwacji. Rozwiążemy także problem przeciekającej rynny lub ubytków w blachówce. Dekarze pracujący w naszej firmie skrupulatnie i fachowo podchodzą do każdego zlecenia. Liczy się u nas przede wszystkim jakość wykonanej usługi i zadowolenie klienta.

 

Malowanie konstrukcji stalowych Bukowiec

Konstrukcje stalowe z czasem ulegają korozji, odbarwieniom lub pokrywają się zanieczyszczeniami. Nasza firma zaproponuje najlepsze rozwiązanie tego problemu. Dopasujemy odpowiednie metody i techniki, aby skutecznie uporać się z zaistniałymi defektami technicznymi i estetycznymi. Nasi specjaliści odpowiednio zabezpieczą materiał do pracy, a następnie pokryją metalowe elementy wysokiej jakości produktami przeznaczonymi do malowania konstrukcji stalowych. Pozwól nam zająć się tym tematem, a ze swojej strony gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, e-mailowo lub osobiście pod wskazanym poniżej adresem.

 

Mieszkańcy Bukowca i ościennych wsi – skontaktujcie się z nami!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

u. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO