Bukowiec

Odbiór odpadów Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Nasz zakład usług komunalnych zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie odbierania odpadów komunalnych i segregowanych, ich transportowania i ogólnego dbania o lokalne otoczenie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu. Razem zadbajmy o czyste miejsce zamieszkania i pracy oraz o otaczającą nas faunę i florę w okolicach Bukowca. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poniższymi usługami:

Odbiór odpadów segregowanych

Jesteśmy rzetelną firmą, której bliska jest ekologia, ochrona środowiska i dbanie o ludzkie zdrowie. Chętnie odbierzemy odpady segregowane, podzielone według odpowiednich kategorii:

  • szkło,
  • plastik,
  • metal,
  • papier
  • odpady bio,
  • inne.

Jeśli segregowanie śmieci stanowi dla Ciebie problem to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu kontenerów lub pojemników. Przekonaj się sam, że z naszą pomocą zarządzanie odpadami stanie się łatwe i przyjemne.

Odbiór odpadów niesegregowanych

Wielu klientów zastanawia się, co zrobić ze śmieciami, których nie udało im się poddać odpowiedniej segregacji. Nasza firma ma rozwiązanie również tego problemu. Przygotuj oddzielnie odpady niesegregowane, a nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się ich właściwym zabezpieczeniem, odbiorem, przewozem, a następnie przetwarzaniem i utylizacją. Nie musisz martwić się obowiązującymi przepisami prawa i lokalnymi zasadami w okolicach lub Bukowcu. Dopilnujemy, żeby cała procedura została przeprowadzona fachowo i zgodnie z normami.

Odbiór odpadów komunalnych

W swojej ofercie mamy również odbiór odpadów komunalnych. Odbieramy odpady z miejsca zamieszkania, a także z firmowych budynków użytkowych, które nie zostały poddane recyklingowi. Mieszkańcy gminy Bukowiec mogą oddać swoje odpady komunalne do utylizacji naszej firmie.

Odbiór odpadów budowlanych

Dla wielu firm i właścicieli gospodarstw domowych problem stanowią odpady budowlane. Mamy w tym celu specjalnie przygotowane kontenery, pojemniki i worki. Skontaktuj się z nami w celu bezpiecznego składowania i późniejszego odbioru tego typu śmieci.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Odpady wielkogabarytowe nie są najłatwiejszymi w gospodarowaniu odpadami. Nasza firma oferuje dla mieszkańców Bukowca i okolic również usługę odbioru i transportu odpadów, które nie mieszczą się w standardowych pojemnikach.

Odbiór śmieci

Skorzystaj z naszej usługi odbioru śmieci w okolicach Bukowca. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail w celu poznania większej ilości szczegółów. Jesteśmy do twojej  dyspozycji!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO