Bukowiec

Odśnieżanie dróg ulic posesji Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Ile radości może przynieść padający śnieg, który zimą obszernie  pokrywa okoliczne budynki, tereny zielone i ulice. Niestety stanowi jednocześnie problem dla komunikacji i ruchu drogowego. Bez regularnego i skutecznego odśnieżania mogą wystąpić czasowe lub długotrwałe utrudnienia na drogach użyteczności prywatnej lub publicznej. Warto powierzyć ten temat zaufanej i solidnej firmie. 

 

Odśnieżanie dróg

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odśnieżaniem dróg prywatnych, dojazdowych, firmowych i użyteczności publicznej. Nasi pracownicy każdego zimowego dnia dbają o bezpieczeństwo i komfort osób podróżujących.

 

Odśnieżanie ulic

Skuteczne odśnieżanie ulic wymaga doświadczenia i użycia specjalnego sprzętu. Mieszkańcy gminy Bukowiec, dzięki naszej pomocy mogą przemieszczać się z uniknięciem wypadków i kolizji drogowych. Wykorzystamy nasze najlepsze techniki i narzędzia, aby śniegowe zaspy nie zablokowały ruchu drogowego.

 

Odśnieżanie parkingów

Użytkownicy samochodów najlepiej wiedzą, że dobrze odśnieżony zimą parking to priorytet. Nieważne, czy znajduje się on pod budynkiem mieszkalnym czy miejscem pracy. Odśnieżanie na własną rękę może być żmudne i nieefektywne, dlatego proponujemy naszą usługę odśnieżania parkingów. Jeśli jesteś zmotoryzowanym pracownikiem lub mieszkańcem Bukowca lub okolic to skorzystaj z naszej pomocy.

 

Odśnieżanie posesji

Zajmujemy się nie tylko odśnieżaniem dróg, ulic i parkingów. Chętnie podejmiemy się również zlecenia odśnieżania posesji. Jeśli męczysz się z codziennymi zaspami śniegu zalegającymi przed domem to zaufaj naszej firmie. Dołożymy wszelkich starań, abyś Ty mógł się cieszyć z uprzątniętej posesji.

Sprzedaż soli drogowej

W naszej ofercie znajduje się również sól drogowa. Sól drogowa to artykuł przemysłowy służący do rozmrażania pokrywy lodowej i oczyszczania dróg, chodników i ulic z zalegającej pokrywy śnieżnej. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem soli drogowej to skontaktuj się z naszą firmą. Omówimy szczegóły i formę dostawy bezpośrednio na wskazany przez Ciebie adres. 

Odśnieżanie hal

Zajmujemy się profesjonalnym odśnieżaniem hal, zakładów produkcyjnych i innych budynków wielkopowierzchniowych. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem i metodami, aby bezpiecznie prowadzić prace odśnieżania. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Bukowcu lub jego okolicach to możesz skontaktować się z nami za pomocą danych poniżej.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO