Bukowiec

Pielęgnacja terenów zielonych Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Nasz Zakład Usług Komunalnych podejmuje się nie tylko zleceń związanych z odbiorem i utylizacją odpadów komunalnych i segregowanych. W zakresie swoich usług mamy również pielęgnację terenów zielonych. Nasi pracownicy dbają o to, aby lokalne otoczenie cieszyło oczy, troszcząc się o czystość, estetykę i ogólną kondycję miejskiej zieleni.

Pielęgnacja terenów zielonych

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie pielęgnacji terenów zielonych. Z przyjemnością zadbamy o wszystkie rośliny znajdujące się w ogrodzie, parku, na placach lub skwerach. Zajmujemy się pracami porządkowymi terenu wokół nasadzeń, docinaniem drzew i krzewów, koszeniem i podlewaniem traw. Nawozimy rośliny, oczyszczamy z zanieczyszczeń i połamanych części. Przywracamy dawny blask zieleni z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętów i produktów do pielęgnacji oraz ochrony roślin. 

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm z okolic Bukowca, którym zależy na zdrowych, mocnych i pięknie wyglądających roślinach. Wspólnie możemy zadbać o lokalne otoczenie, aby było przyjemnym miejscem do odpoczynku, rekreacji czy pracy na świeżym powietrzu. 

Zakładanie trawników

Jednym z bardziej powszechnych, szybszych i tańszych sposobów wprowadzenia zieleni do przestrzeni około mieszkalnej lub około firmowej jest zakładanie trawników. Nasza usługa obejmuje kilka etapów: 

  • wybór określonego typu trawy – siewki lub z rolki z gruntu,
  • oczyszczenie i nawożenie podłoża,
  • wysianie nowego trawnika, rozłożenie trawy z rolki lub regeneracja istniejącego trawnika
  • czynności związane z dalszą pielęgnacją i ochroną trawy: przycinanie, formowanie, zabezpieczanie przed szkodnikami i innymi uszkodzeniami.

Utrzymywanie trawników

Aby zieleń trawy mogła cieszyć nas jak najdłużej, nie możemy zapomnieć o dalszym utrzymaniu trawnika, jego ochronie i działaniach profilaktycznych. Ze swojej strony możemy Ci zaproponować usługi koszenia różnego typami nowoczesnych kosiarek, nawożenia gruntu i roślinności, usuwania śmieci i zanieczyszczeń, a także regularnego podlewania. Warto pamiętać, że każda roślina zielona wymaga odpowiedniej opieki, zwłaszcza jeśli rośnie w zamkniętych przestrzeniach miejskich i jest podatna na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, chemiczne lub pogodowe. Zaufaj naszej firmie i zleć usługę utrzymywania trawników przydomowych, przyzakładowych lub miejskich w gminie Bukowiec. Skontaktuj się z nami, podajemy nasze dane poniżej:

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO