Bukowiec

Prace ziemne, wykopy Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Jesteśmy zakładem usług komunalnych, który zajmuje się nie tylko zarządzaniem odpadami i pielęgnacją terenów zielonych. Wśród świadczonych usług znajdują się również prace ziemne oraz wykopy. Osoby zainteresowane wspomnianymi usługami zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

 

Prace ziemne Bukowiec

 

Prace ziemne związane są z wydobywaniem gruntu naturalnego, jego usuwaniem lub przemieszczaniem. Dotyczą również przygotowania podłoża pod zabudowę, usuwanie zalegającego gruzu, czy pozostałości budowlanych. Działania te wymagają doświadczenia, a także stosowania wyspecjalizowanych maszyn i sprzętu. Nasza firma oferuje profesjonalne i bezpieczne prace ziemne na terenach prywatnych, firmowych, jak i użyteczności publicznej. Zachęcamy do kontaktu osoby z Bukowca lub pobliskich terenów.

 

Wykopy ziemne Bukowiec

Prowadzimy także wykopy ziemne, uwzględniając specyficzne parametry technologiczne. Dobieramy sprawdzone metody do głębokości i szerokości wykopu, rodzaju gruntu i innych trudności. Fachowo zabezpieczamy teren wokół prowadzonych wykopów, mając na uwadze bezpieczeństwo własne i innych osób. Nasza firma prowadzi wykopy ziemne zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa.

 

Wykopy pod fundamenty Bukowiec

Jeśli jesteś właścicielem działki budowlanej i w przyszłości planujesz postawić nieruchomość to musisz uwzględnić w swoich planach przygotowanie wykopów pod fundamenty. Można oczywiście prowadzić takie prace budowlane we własnym zakresie, jednak istnieje ryzyko, że będzie to kosztowne, czasochłonne i niezgodne ze sztuką budowlaną. Lepiej powierz wykopywanie gruntu pod fundamenty naszej firmie, a w tym czasie zaprojektuj swój wymarzony dom lub budynek firmowy.

 

Wykopy pod szambo Bukowiec

Stawiając swoją nieruchomość, czy to dla użytku prywatnego, usługowego, czy przemysłowego nie można pominąć kwestii odprowadzania ścieków i nieczystości. W tym celu należy wcześniej zaplanować, a następnie wykonać wykopy pod szambo. Nasza firma chętnie podejmie się tej usługi. Mamy do zaoferowania szamba o różnej pojemności i wykonane z różnych tworzyw. Przeznaczone na użytek domowy lub przemysłowy. 

 

Niwelacje terenu Bukowiec

Niwelacja terenu, inaczej poziomowanie działki to działanie, które ma na celu zmniejszenie nierówności terenu. Jest to jedna z podstawowych czynności, jeśli planujemy budowę własnego domu lub innej nieruchomości. Teren pod budowę musi zostać oczyszczony, wyrównany i pozbawiony wszelkich spadków. W naszej ofercie znajduje się usługa niwelacji terenu dla osób z Bukowca lub okolic.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO