Bukowiec

Świąteczne przystrajanie domów i ogrodów Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Dla mieszkańców gminy Bukowiec mamy propozycję świątecznego przystrajania domów, ogrodów, posesji i pozostałych miejsc przydomowych lub około firmowych. Z pomocą naszej firmy będziesz mógł wyczarować prawdziwy, świąteczny klimat w swoim miejscu zamieszkania lub pracy. Oferujemy sprawdzone, trwałe i dobrej jakości produkty dekoracyjne. Zajmujemy się planowaniem, montażem konstrukcji i dekoracji zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Jesteśmy doświadczoną firmą, która rzetelnie podchodzi do wykonywanych zleceń. Wyznaczamy się terminowością, szybkością, a przede wszystkim dobrą jakością. Zależy nam, żeby nasi klienci byli zadowoleni i chętnie wracali do naszej firmy. Jesteśmy do twojej dyspozycji!

 

Świąteczne przystrajanie ogrodów Bukowiec

Kto by pomyślał, że ogrody również występują w różnych aranżacjach. W zależności od indywidualnych upodobań klienta można stworzyć określony klimat. Jesteśmy w stanie przemienić twój ogród w miejsce magiczne i pełne świątecznej atmosfery. Mamy do dyspozycji różnego rodzaju dekoracje z tworzyw sztucznych, oświetlenia ledowe, girlandy, łańcuchy i inne elementy dekoracyjne. W swoich zasobach posiadamy oczywiście różnego typu choinki. Pomagamy stworzyć świąteczny klimat z różnych okazji, świąt typowych i nietypowych. Nasze propozycje kierujemy do osób prywatnych, jak i właścicieli firm. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój pomysł i tematykę imprezy, wydarzenia okolicznościowego lub świąt. Nasi doradcy służą radą i pomocą w zakresie ogólnego świątecznego przystrajania ogrodów, a także wyboru rodzaju i ilości dekoracji.

 

Świąteczne przystrajanie domów Bukowiec

Poza przystrajaniem ogrodów oferujemy również świąteczne przystrajanie domów, budynków firmowych i zakładów. W naszej bogatej ofercie znajdziemy propozycję dla miłośników świateł, błyszczących ozdób i dekoracji w stylu amerykańskich domów. Poczuj prawdziwie świąteczną atmosferę, nie tylko z okazji Bożego Narodzenia. Nasi doświadczeni konsultanci zajmą się przystrajaniem Twojego domu, abyś Ty mógł w radości celebrować ważne wydarzenia lub święta. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w tym temacie!

Z naszych usług mogą skorzystać przede wszystkim mieszkańcy oraz pracownicy Bukowca i okolic. W tym celu należy skontaktować się z nami w wybrany sposób – telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w siedzibie głównej Zakładu Usług Komunalnych. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

u. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO