Bukowiec

Wynajem kontenerów pojemników Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Nieważne, czy jesteś właścicielem małej nieruchomości, budynku handlowo-usługowego, czy hali przemysłowej, na pewno i ciebie dotyczy problem generowania i składowania śmieci. Często w takiej sytuacji pojawia się pytanie, jak we właściwy i zgodny z prawem sposób utylizować odpady. Należy dodatkowo przy tym pamiętać o zasadach segregacji, uwzględniając różnorodne typy śmieci.

Jeśli jesteś z Bukowca lub okolic to zapraszamy Cię do podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie gospodarowania odpadami i wynajmu kontenerów oraz pojemników na odpady. W celu poznania szczegółów skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub e-mailowo.

Wynajem kontenerów

W naszej firmie oferujemy usługę wynajmu kontenerów na odpady. Nie musisz martwić się kosztownym zakupem kontenera i jego późniejszym eksploatowaniem. U nas istnieje możliwość wynajmu jednorazowego, krótkoterminowego lub długoterminowego. Kiedy z jakiegoś powodu uznasz, że nie potrzebujesz już kontenera, możesz go w każdej chwili zwrócić. Jeśli chcesz w prawidłowy sposób zagospodarować odpady komunalne, budowlane, przemysłowe czy usługowe to skorzystaj z wynajmu naszych kontenerów. Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do twoich potrzeb i nie obciążające finansowo. Poprzez odpowiednie utylizowanie odpadów zatroszczysz się o swoją wygodę, lokalne otoczenie, a przede wszystkim o środowisko. Wybierając usługę wynajmu kontenerów z naszej firmy będziesz pewien, że gospodarujesz odpadami w bezpieczny, zdrowy i zgodny z prawem sposób.

Wynajem pojemników

Inną usługą, oferowaną przez naszą firmę jest wynajem pojemników na odpady. Proponowane przez nas pojemniki są wykonane z solidnego tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, przekłucia i gromadzone w nich odpady. Specjalnie dobrana kolorystyka i proste oznaczenia ułatwiają segregację śmieci z podziałem na różne rodzaje odpadów typowych i nietypowych. Mamy dopasowaną ofertę do różnych branż. Wynajmowane przez nas pojemniki są certyfikowane, wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Klienci mogą z nich korzystać w sposób intuicyjny. Pojemniki są dostępne w różnych rozmiarach i pojemnościach, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Pomyśl już dziś o selektywnej zbiórce odpadów i skontaktuj się z nami w celu doboru odpowiednich pojemników. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą klientów prywatnych i instytucje z Bukowca i okolic.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO