Bukowiec

Wynajem sprzętu Bukowiec

2_G

BUKOWIEC

Nasz Zakład Usług Komunalnych w swojej ofercie zawiera wynajem różnorodnego sprzętu w gminie Bukowiec i w okolicach. Oferujemy do wynajęcia sprzęty rolnicze i budowlane, dzięki którym będzie można w sprawny sposób wykonywać swoje prace. Swoją propozycję kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do osób zawodowo zajmujących się branżą rolniczą lub budowlaną. 

Nasz sprzęt poddajemy regularnej kontroli technicznej, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i zadowolenie z użytkowania. Zapraszamy do wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego. Nasi pracownicy chętnie doradzą przy wyborze określonego typu sprzętu, który spełni nawet najbardziej wyjątkowe oczekiwania.

 

Wynajem sprzętu rolniczego Bukowiec

Nasi klienci z Bukowca lub okolic mają możliwość wynajmu wysokiej jakości sprzętu rolniczego, który spełnia wszelkie normy techniczne. Z naszych usług mogą skorzystać osoby zajmujące się na co dzień różnymi sektorami rolnictwa – osoby prywatne, jak i firmy rolnicze. W naszym asortymencie posiadamy maszyny ułatwiające pracę na roli w różnych aspektach, od wysiewu do zbioru. Pomożemy także w przypadku nagłej awarii osobistego sprzętu.

 

Wynajem koparko-ładowarki Bukowiec

Trudno sobie wyobrazić prowadzenie prac ziemnych lub wykopów bez użycia nowoczesnego sprzętu. Nie ma również konieczności posiadania takich udogodnień na własność. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu koparko-ładowarki. W szybki, bezpieczny i niezawodny sposób będzie można przeprowadzić nawet najcięższe prace gruntowe.

 

Wynajem podnośnika koszowego Bukowiec

Oferujemy również wynajem podnośnika koszowego o różnych konstrukcjach wysięgników i o różnych wysokościach roboczych. Przeznaczony do zadań specjalnych w przemyśle, jak i sektorze handlowo-usługowym. Podpowiemy, jaki podnośnik koszowy najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.

 

Podnośnik koszowy wynajem Bukowiec

Podnośnik koszowy to zazwyczaj najlepsze rozwiązanie do prac prowadzonych na wysokościach. Nasza firma posiada różnego typu podnośniki, które regularnie przechodzą przeglądy techniczne. Zapewniamy nasze doradztwo w wyborze określonego typu, z uwzględnieniem specyficznych potrzeb klienta. Podnośnik koszowy ma swoje zastosowanie w szerokim zakresie prac, poczynając od prac budowlanych i instalacyjnych, kończąc na pracach związanych z terenami zielonymi.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

u. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO