Jeżewo

Cięcie drzew krzewów Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Zaczęła się kolejna pora roku, a Ty zastanawiasz się nad pracami pielęgnacyjnymi w swoim ogrodzie lub na działce? Domyślasz się po wstępnych oględzinach, że przydałoby się cięcie drzew i krzewów albo formowanie żywopłotu, ale nie masz odpowiednich narzędzi do tego celu? Skorzystaj z usług naszej ekipy, która pomoże CI również podczas wykonywania nasadzeń, wycinki drzew, frezowania drzew lub usuwania ich pni

 

Cięcie drzew Jeżewo

Zastanawiasz się, w jakim celu dokonuje się cięcia drzew? Regularne przycinanie drzew owocowych poprawia ich kwitnienie i wydawanie plonów. Natomiast drzewom ozdobnym uniemożliwia nadmierny wzrost i zapewnia estetyczny wygląd. Jeśli masz w planie cięcie to pamiętaj, że wymaga ono trzymania się określonych terminów według kalendarza ogrodniczego. 

 

Cięcie krzewów Jeżewo

Krzewy, podobnie jak drzewa wymagają systematycznego przycinania. Jednak warto mieć do tego celu specjalistyczne narzędzia oraz sprawdzone metody. Częstym błędem jest kupowanie wielu, drogich urządzeń bez ich znajomości. Obdarz zaufaniem nasza ekipę, która dokładnie wie, w jaki sposób właściwie pielęgnować krzewy.

 

Formowanie żywopłotów Jeżewo

Formowanie żywopłotów to jednocześnie wymagające i przynoszące wiele satysfakcji zadanie. Osoby niedoświadczone w tym temacie mogą całkowicie zniszczyć rośliny. Aby nadać krzewom właściwą formę, oprócz narzędzi przydaje się również duże doświadczenie i sprawności manualne. 

 

Wykonywanie nasadzeń Jeżewo

W swojej ofercie posiadamy również wykonywanie nasadzeń. W trakcie konsultacji z klientem proponujemy odpowiednie rośliny według miejsca sadzenia, warunków glebowych, nasłonecznienia i nawodnienia. Zdradzamy także cenne wskazówki odnośnie dalszej pielęgnacji roślin.

 

Wycinki drzew Jeżewo

Zajmujemy się również profesjonalną wycinką drzew zgodnie z obowiązującymi przepisami. Mamy wymagane uprawnienia i maszyny do pracy na wysokościach, takie jak podnośnik koszowy. 

 

Frezowanie drzew Jeżewo

Jeśli interesuje Cię usługa frezowania pni to mamy do tego celu przeznaczone specjalne narzędzia, tak zwane frezarki o różnych końcówkach. 

 

Usuwanie pni drzew Jeżewo

Zabezpieczymy odpowiednio teren pod usuwanie pni drzew. Przeprowadzimy niezbędne prace ziemne i niwelacje w miejscu wykopu. na koniec zadbamy również o wywóz i prawidłową utylizację odpadów naturalnych, zgodnie z zasadami ochrony środowiska. 

 

Właścicielu ogródka lub mieszkańcu z okolic Jeżewa! Obdarz nas zaufaniem i zleć prace związane z pielęgnacją drzew, krzewów i żywopłotów naszym ogrodnikom. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO