Jeżewo

Demontaż hal i konstrukcji stalowych skuwanie betonu Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Prowadzisz prace budowlane związane z remontem, rozbiórką lub renowacją? Jesteś właścicielem firmy przemysłowej, budowlańcem lub jesteś w trakcie stawiania swojej nieruchomości? Skorzystaj z wysokiej jakości naszych usług związanych z demontażem hal i konstrukcji stalowych, a także skuwaniem betonu. Pomyśl o tym, jak maksymalnie ułatwić swoje prace, zwłaszcza, jeśli mieszkasz w okolicach Jeżewa. 

 

Demontaż hal Jeżewo  

Zajmujemy się skutecznym demontażem hal, magazynów i innych niepotrzebnych budynków przemysłowych. Zrobimy miejsce na Twoją nową, przyszłą budowę. Zabezpieczymy odpowiednio teren rozbiórki oraz zadbamy o składowanie i wywóz odpadów budowlanych, zgodnie z przepisami. Zleć nam kompleksowe prace związane z demontażem. Nasz profesjonalizm i duże doświadczenie poskutkują najlepszym efektem. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania w temacie demontażu.

 

Demontaż konstrukcji stalowych Jeżewo  

Ze względu na swoją wytrzymałość oraz trwałość powszechnie używa się konstrukcji stalowych w przemyśle. Jeśli jednak planujesz demontaż konstrukcji stalowych to lepiej przekaż to zadanie naszej doświadczonej firmie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do pracy na wysokościach oraz nowoczesnymi narzędziami. Aby prowadzić prace bezpiecznie, szybko i efektywnie. Zajmiemy się przykładowo demontażem starego mostu, wieży, rusztowania czy innej, stalowej konstrukcji.

 

Skuwanie betonu Jeżewo 

W naszych usługach zawiera się również fachowe skuwanie betonu. Używamy najlepszych młotów pneumatycznych czy hydraulicznych, żeby prowadzić działania jak najbardziej efektywnie. Pomożemy Ci podczas zdzierania starej nawierzchni drogi, w projektach budowlanych, podczas przygotowania fundamentów czy tuneli. Usuniemy nieużywane czy zniszczone betonowe schody oraz podjazdy. Z uwagi na to, że troszczymy się o środowisko pomożemy zadbać o twoje otoczenie po wykonanym zleceniu. Zabezpieczymy odpady budowlane, a następnie je przetransportujemy i zutylizujemy wedle najwyższych standardów gospodarowania tego typu śmieciami. Skuteczne skuwanie betonu to dla nas proste zadanie. 

Mamy świadomość, że wybór właściwego wykonawcy to niełatwe zadanie. Pozwól, aby Twoimi pracami zajęli się prawdziwi specjaliści. Oferujemy profesjonalny demontaż hal i konstrukcji stalowych oraz efektywne skuwanie betonu. Ofertę kierujemy przede wszystkim dla osób mieszkających lub pracujących w gminie Jeżewo. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO