Jeżewo

Mycie elewacji malowanie konstrukcji prace blacharsko-dekarskie Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Zależy Ci na utrzymaniu długotrwałej estetyki i trwałości swojego budynku lub stalowych konstrukcji? Skorzystaj z naszej oferty mycia elewacji, prac blacharsko-dekarskich czy malowania konstrukcji stalowych. Zwłaszcza, jeśli mieszkasz w gminie Jeżewo lub okolicach. 

 

Mycie elewacji Jeżewo  

Zastanawiasz się, na czym polega mycie elewacji? Najogólniej mówiąc jest to proces czyszczenia zewnętrznych części budynku z różnego rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń. Najczęściej spotykane zabrudzenia elewacji powstają w wyniku działania czynników atmosferycznych, a także naturalnych, jak pleśń, porosty czy grzyby. Jednak tego typu brud zazwyczaj ciężko usunąć samodzielnie za pomocą domowych środków. Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych specjalistów, którzy dysponują niezawodnym sprzętem i najlepszymi metodami. Zajmiemy się myciem elewacji Twojego domu rodzinnego czy budynku komercyjnego, aby poprawić ich wygląd oraz zapobiec przyszłym uszkodzeniom. 

 

Prace blacharsko-dekarskie Jeżewo  

W zakresie naszych prac blacharsko-dekarskich zawierają się specjalistyczne działania związane z instalacją, naprawą, a także konserwacją dachów i elementów przydachowych. Podejmiemy się pracy z różnego rodzaju materiałami, takimi jak: dachówka, gont, blacha czy inne pokrycia dachowe. Jeśli planujesz budowę nowej nieruchomości lub naprawę uszkodzeń i podniesienie estetyki w obecnym budynku to skorzystaj z wykwalifikowanej pomocy naszych dekarzy i blacharzy. Chętnie podejmiemy się zleceń dotyczących renowacji starych dachów oraz kładzenia nowych. 

 

Malowanie konstrukcji stalowych Jeżewo  

Malowanie konstrukcji stalowych nie jest niczym innym jak pokrywaniem elementów stalowych specjalną powłoką ochronną. Ten zabieg wymaga użycia specjalnych preparatów oraz doświadczenia. W odpowiedni sposób zabezpieczone metalowe części są odporne na zanieczyszczenia oraz korozję, co wydłuża ich żywotność. Malowanie konstrukcji stalowych przyda się z pewnością w branży przemysłowej, gdzie wykorzystuje się stal do wznoszenia konstrukcji, mostów czy hal przemysłowych. Z usługi mogą również skorzystać osoby indywidualne, które chcą na przykład pomalować swoje stalowe ogrodzenie.

Mieszkańcu lub w właścicielu firmy z okolic Jeżewa! Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług malowania konstrukcji stalowych, mycia elewacji czy prac dekarsko-blacharskich. Z naszej strony zapewniamy niezawodność, szybkość i satysfakcję z wykonanych zleceń. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO