Jeżewo

Odbiór odpadów Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Jednym z priorytetowych zadań Zakładu Usług Komunalnych jest właściwe gospodarowanie odpadami. W trosce o środowisko i czyste otoczenie oferujemy mieszkańcom Jeżewa i okolic usługę odbioru i wywozu odpadów. Poznaj szczegóły dotyczące tego tematu i skontaktuj się z nami w celu złożenia zlecenia. 

 

Odbiór odpadów segregowanych Jeżewo

Z wielką chęcią odbierzemy od Ciebie odpady segregowane, czyli takie, które podzielone są według określonego typu:

  • papier,
  • szkło,
  • plastik,
  • metal,
  • bio.

Znamy lokalne przepisy obowiązujące w gminie Jeżewo i w związku z tym możemy prawidłowo przetwarzać, recyklingować i utylizować tego typu odpady. 

 

Odbiór odpadów niesegregowanych Jeżewo

Jeśli z różnych powodów nie udało Ci się dokonać segregacji swoich śmieci to zleć nam odbiór odpadów niesegregowanych. Przeważnie są to tak zwane śmieci zmieszane, pochodzące z gospodarstw domowych, małych lokali handlowo-usługowych czy sklepów. Możesz u nas zamówić też określone pojemniki lub worki do gromadzenia tego typu odpadów. 

 

Odbiór odpadów komunalnych Jeżewo

Odbierzemy od Ciebie odpady komunalne, czyli wciąż najczęstszy typ śmieci, który generuje społeczeństwo. Zapewnimy odbiór, wywóz i profesjonalną utylizację odpadów z miejsc publicznych, jak i miejsca zamieszkania.

 

Odbiór odpadów budowlanych Jeżewo

Jeśli jesteś budowlańcem albo przeprowadzasz remont to z pewnością generujesz odpady typu budowlanego. Z uwagi, że jest to szczególny rodzaj śmieci, trzeba odpowiednio je utylizować. Oferujemy odbiór odpadów budowlanych bezpośrednio z Twojego remontowanego miejsca zamieszkania, placu budowy, firmy budowlanej czy po rozbiórce obiektu. 

 

Odbiór odpadów wielkogabarytowych Jeżewo

Planujesz remont lub zakup nowych mebli i w związku z tym posiadasz odpady o nietypowej masie lub wielkości? Służymy Ci pomocą! Zajmiemy się odbiorem odpadów wielkogabarytowych, takich jak meble, czy sprzęt RTV, AGD. Zapewnimy Ci dogodne terminy wykonania usługi. Następnie odbierzemy i przetransportujemy odpady, by na koniec poddać je właściwej utylizacji.  

 

Odbiór śmieci Jeżewo

Mieszkańcu lub przedsiębiorco z gminy Jeżewo! Szukasz sprawdzonej i skutecznej firmy, która zajmie się kompleksowym odbiorem śmieci? Skorzystaj z naszej oferty, którą przedstawiliśmy. Zapraszamy w tym celu do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami. Zadbajmy razem o otaczającą nas okolicę, aby długo cieszyć się z czystego, zielonego i zdrowego środowiska. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO