Jeżewo

Odśnieżanie dróg ulic posesji Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Zima i śnieg potrafią przynieść wiele szczęścia i radości. Odmiennego zdania mogą być niestety osoby przemieszczające się z domu do pracy lub obiektów handlowo-usługowych. Niezmiernie ważne jest wtedy odpowiednie zadbanie o czysty i bezpieczny ciąg komunikacyjny. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług odśnieżania dróg, ulic, posesji, a także hal i parkingów

 

Odśnieżanie dróg Jeżewo

Nasza firma posiada dużą flotę specjalistycznych pojazdów, które służą do odśnieżania dróg prywatnych, jak i publicznych. Kierowcy u nas zatrudnieni docierają wszędzie tam, gdzie zalegający śnieg nie pozwala korzystać z drogi. Sprawimy, że droga dojazdowa do Twojego domu lub miejsca pracy będzie przejezdna. Uporamy się również z błotem pośniegowym z wykorzystaniem profesjonalnych spychaczy.

 

Odśnieżanie ulic Jeżewo

Wspomożemy zarządców dróg w codziennej walce ze śniegiem pokrywającym ulice. Wykorzystujemy sprawdzone metody i techniki, aby skutecznie rozpuszczać, przesuwać i zbierać śnieg z ulic. Zadbamy także o właściwe bezpieczeństwo na chodnikach. Na początku dobrze je odśnieżymy, a następnie posypiemy specjalną mieszaniną z piaskiem. Zabezpieczymy miejsca publicznych ulic w taki sposób, aby zapobiec wypadkom komunikacyjnym.

 

Odśnieżanie parkingów Jeżewo

Udało Ci się już bezproblemowo dojechać do domu albo do firmy, ale pojawia się kolejny problem. Nieodśnieżony parking. To prawdziwa zmora wielu kierowców, którzy czasami wszelkimi siłami próbują na własną rękę odgarnąć śnieg z miejsca postojowego. Albo liczą się z tym, że mogą się zakopać i już z niego nie wyjechać. Pomożemy Ci także z tym problemem, zleć nam odśnieżanie parkingów w Jeżewie. 

 

Odśnieżanie posesji Jeżewo

Masz już zaśnieżoną drogę dojazdową, ale do pełni szczęścia brakuje Ci czystej posesji? Zaufaj doświadczonej ekipie i jej pojazdom. Szybko i skutecznie odśnieżymy Twoją posesję. Następnie przetransportujemy śnieg w inne miejsce, aby uniknąć jego przesuwania i roztapiania.

 

Sprzedaż soli drogowej Jeżewo

Zajmujemy się także sprzedażą soli drogowej, czyli specjalnej mieszaniny, która ułatwia rozpuszczanie śniegu. Stosujemy ją przede wszystkim na drogach i ulicach. Z uwagi na ochronę roślin, unikamy używania soli w ich pobliżu. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem to skontaktuj się z nami w tej sprawie. 

 

Odśnieżanie hal Jeżewo

Poradzimy sobie także ze skutecznym odśnieżaniem Twojej hali lub magazynu. Zadbamy o to, aby zalegający śnieg nie zagrażał ludzkiemu bezpieczeństwu, a także konstrukcji budynku. 

Mieszkasz lub  pracujesz w gminie Jeżewo? Pomożemy Ci przetrwać zimowe opady, abyś mógł komfortowo korzystać ze swojej okolicy. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO