Jeżewo

Pielęgnacja terenów zielonych Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Zadbaj o swoje tereny zielone z naszą pomocą! Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie, sprawdzone metody i fachową wiedzę naszych ogrodników. Damy sobie radę w każdych warunkach. Jeśli zależy Ci na pięknej i zdrowej roślinności w otoczeniu Jeżewa to skontaktuj się z Zakładem Usług Komunalnych. Poznaj bliżej naszą ofertę dotyczącą pielęgnacji terenów zielonych, a także zakładania i utrzymywania trawników

 

Pielęgnacja terenów zielonych Jeżewo

Czym właściwie są tereny zielone? To zagospodarowane, roślinne obszary miejskie, wiejskie, publiczne lub prywatne. Przykładowo mogą to być skwery, parki, klomby, ogródki przydomowe, ogródki działkowe czy inne miejsca zielone. Zaufaj naszym ekspertom, którzy dokonają dokładnej analizy wskazanego przez Ciebie terenu zielonego. Oceniają ogólną kondycję nasadzeń i zaproponują najlepsze rozwiązania. Następnie zajmą się właściwą pielęgnacją, czyli między innymi: przycięciem, nawożeniem, pieleniem oraz ochroną roślin przed szkodnikami i warunkami atmosferycznymi. Wykorzystają do tego sprawdzone metody oraz narzędzia, aby pobudzić bujny wzrost i kwitnienie Twoich roślin. 

 

Zakładanie trawników Jeżewo

Jeśli planujesz założenie trawnika to w pierwszym kroku zastanów się, jaki ma on spełniać główny cel. Rekreacyjny, ozdobny, łąkowy, sportowy? Nasi ogrodnicy wpierw zbadają podłoże, w którym planujesz zasiać trawę, pod kątem odczynu gleby i topografii. Uwzględnią poziom nasłonecznienia oraz nawodnienia. Następnie zajmą się przekopem, niwelacją i przygotowaniem miejsca pod trawę. Usuną śmieci, chwasty i odpowiednio zasilą nawozem. Wspólnie z Tobą ustalą, czy lepiej sprawdzi się trawnik z rolki czy z siewu. Na koniec przekażą Ci cenne rady na temat dalszej pielęgnacji, aby trawnik był utrzymany w dobrej kondycji. 

 

Utrzymywanie trawników Jeżewo

Aby trawnik rósł długo zdrowy i zielony ważne jest jego prawidłowe utrzymywanie. Zapewnimy mu regularne podlewanie, dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów nawodnień. Dokonamy regularnych prac pielęgnacyjnych, usuniemy mech czy chwasty rosnące w darni. Zabezpieczymy trawnik przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodnikami. Zajmiemy się też jego nawożeniem. Żebyś Ty mógł się cieszyć estetycznym wyglądem i funkcjami rekreacyjnymi trawnika. 

 

Zainteresowanych mieszkańców i przedsiębiorców z gminy Jeżewo zapraszamy do kontaktu z firmą. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z prezentowaną ofertą. Dopasujemy dogodny termin i warunki cenowe do twoich potrzeb. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO