Jeżewo

Prace ziemne wykopy Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Jesteś właścicielem firmy budowlanej? A może inwestorem, który planuje budowę domu lub całego osiedla? Zarówno osoby, które zajmują się budowaniem zawodowo, jak i te, które robią to na prywatny użytek potrzebują na pewnym etapie prac ziemnych. Nie szukaj dłużej sprawdzonej firmy, tylko skorzystaj z usług naszych niezawodnych pracowników. Zwłaszcza, jeśli planujesz budowę, wykopy i prace ziemne w gminie Jeżewo. 

 

Prace ziemne Jeżewo

Posiadasz działkę budowlaną i planujesz budowę domu? A może potrzebujesz przygotować miejsce pod szambo, założenie ogrodu lub budowę garażu? W każdym z tych przypadków przyda się profesjonalna pomoc. Chętnie podejmiemy się Twojego zlecenia dotyczącego wykonania prac ziemnych. Posiadamy doświadczoną ekipę, a także niezawodny, ciężki sprzęt. Ustalimy z Tobą plan wymaganych działań, a potem przystąpimy do efektywnego wykonania pracy. 

 

Wykopy ziemne Jeżewo

Aby przeprowadzić skutecznie wykopy ziemne to najlepiej skorzystać do tego z pomocy koparki. Skorzystaj z usług naszych operatorów koparek, żeby uniknąć zakupu lub wynajmu drogiego sprzętu. Wykonamy profesjonalne wykopy ziemne na wskazaną głębokość pod planowaną drogę, szambo czy fundamenty. 

 

Wykopy pod fundamenty Jeżewo

Jeśli planujesz stawiać nieruchomość, zwłaszcza na lata to dobrze zaplanuj fundamenty. Zarówno ławy fundamentowe, jak i płyty fundamentowe wymagają przygotowania odpowiednich wykopów. Nasz operator koparki pomoże Ci wykonać wykopy zgodnie z normami. Solidnie, szybko, a przede wszystkim terminowo. 

 

Wykopy pod szambo Jeżewo

W zakresie naszych usług związanych z pracami ziemnymi znajduje się również wykonywanie wykopów pod szambo. Z wykorzystaniem naszych profesjonalnych koparek przygotujemy miejsce na Twoją przydomową oczyszczalnię ścieków. Uwzględnimy szerokość i pojemność zbiornika, aby odpowiednio dopasować głębokość prowadzonych wykopów. Prace wykonamy wedle przepisów budowlanych i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

 

Niwelacje terenu Jeżewo

Skutecznie i fachowo przeprowadzimy niwelację Twojego terenu. Uporamy się z nierównościami, nasypami i dołami. Przygotujemy teren pod wykopy pod fundamenty. Zadbamy o to, aby Twoja przyszła konstrukcja stała stabilnie, a wymarzony ogród się nie zapadał. 

 

Stań się jednym z naszych zadowolonych klientów. Skorzystaj z usług wykonania prac ziemnych, a także wykopów pod szambo i fundamenty. Zleć nam niwelację terenu. Propozycję kierujemy zwłaszcza do mieszkańców Jeżewa i okolic. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO