Jeżewo

Wynajem kontenerów pojemników Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Z uwagi, że produkujemy coraz więcej śmieci to potrzebujemy odpowiednich metod do ich gromadzenia. Potrzebujesz kontenera lub pojemnika na swoje odpady? Jednak nie planujesz ich zakupu na własność, ponieważ nie wiesz jak długo będziesz z nich korzystać? Jesteśmy otwarci na taką ewentualność. Skorzystaj z oferty wynajmu kontenerów i pojemników na wybrany przez siebie czas. Propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców i przedsiębiorców z Jeżewa i okolic. 

Wynajem kontenerów Jeżewo

W ofercie posiadamy zróżnicowane kontenery, o różnej pojemności. Sprawdzą się do zbierania większej ilości odpadów z gospodarstw domowych, obiektów handlowo-usługowych, sklepów czy firm. Nasze kontenery posiadamy z krótkimi lub wysokimi ściankami bocznymi, w zależności od Twoich potrzeb. Zdecyduj się na korzystne opcje wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego. Chętnie zajmiemy się również odbiorem, wywozem i utylizacją Twoich śmieci. Z uwagi, że bliska jest nam ochrona środowiska i zdrowie ludzi dbamy o powtórne wykorzystanie lub odpowiednie zagospodarowanie odpadów. Mieszkańcu lub właścicielu firmy z Jeżewa, czekamy na Twój ruch!

 

Wynajem pojemników Jeżewo

Jeśli nie potrzebujesz dużych kontenerów to najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będą pojemniki. One także występują w różnych pojemnościach, od 120 litrów do nawet 1100 litrów. Posiadają odpowiednią kolorystykę i oznaczenia, dlatego ułatwiają segregację. Dzielimy je na podstawowe typy:

  • niebieskie – do zbierania papieru,
  • żółte – na  metal i plastik,
  • zielone – przeznaczone na szkło,
  • brązowe – służące do resztek owoców i warzyw, tak zwane odpady zielone – bio,
  • czarne – na pozostałe typy odpadów, które nie ulegają segregacji, czyli odpady zmieszane.

W zależności od prowadzonej przez Ciebie działalności zawodowej lub warunków mieszkaniowych dobierzesz dobry pojemnik do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących wynajmu pojemników. Jeśli uważasz, że nie posiadasz odpowiednich umiejętności odnośnie prawidłowej segregacji odpadów to chętnie zajmiemy się edukacją w tym temacie. 

Wspólnie zatroszczymy się o czyste i zdrowe otoczenie Jeżewa i najbliższych okolic. Zaufaj sprawdzonej firmie, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i utylizacji odpadów. Ważny jest dla nas każdy klient, dlatego miej pewność, że dopasujemy dla Ciebie jak najlepszą ofertę. Poniżej podajemy nasz adres i dane kontaktowe. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO