Jeżewo

Wynajem sprzętu Jeżewo

8_G

JEŻEWO

Bez odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu ciężko wyobrazić sobie prowadzenie efektywnych prac budowlanych czy rolniczych. Budowlańcu i rolniku z gminy Jeżewo! Skorzystaj z naszej wygodnej propozycji wynajmu sprzętu rolniczego, koparko-ładowarki lub podnośnika koszowego. Z naszą pomocą skutecznie przeprowadzisz swoje prace na gospodarce lub terenie budowy. Nasze maszyny i sprzęty poddajemy regularnym przeglądom technicznym, abyś mógł bezpiecznie i długo korzystać z ich funkcjonalności. 

 

Wynajem sprzętu rolniczego Jeżewo  

Skorzystaj z pomocy nowoczesnych maszyn podczas swoich prac związanych z rolą i gospodarką. Bez konieczności zakupu możesz cieszyć się wysoką jakością wynajmowanego sprzętu rolniczego. Do dyspozycji masz wiele rodzajów traktorów i kombajnów oraz maszyn skutecznych w uprawie ziemi, nawadnianiu i nawożeniu.

 

Wynajem koparko-ładowarki Jeżewo  

Potrzebujesz idealnego połączenia koparki i ładowarki? Wynajem naszej koparko-ładowarki jest wszechstronnym rozwiązaniem do wykonywania prac ziemnych czy rolniczych. Z łatwością przekopiesz teren pod instalacje budowlane, pod przyszłe fundamenty domu czy planowaną drogę. Bez trudu wykopiesz rowy melioracyjne czy przygotujesz teren pod nasadzenia. Jednocześnie będziesz mógł załadować wykopaną ziemię czy gruz do ładowarki. 

 

Wynajem podnośnika koszowego Jeżewo  

Zastanawiasz się, w jakich pracach przyda Ci się podnośnik koszowy? Jeśli planujesz prowadzić jakieś działania na wysokościach i zależy Ci na bezpiecznej, a także efektywnej pracy to podnośnik koszowy sprawdzi się w tym znakomicie. Wynajem gwarantuje wygodną opcję, dopasowaną do terminu wykonywanych przez Ciebie prac. Zapomnij o kupowaniu tej specjalistycznej maszyny na własność. 

 

Podnośnik koszowy wynajem Jeżewo  

Podnośnik koszowy sprawdzi się, między innymi przy pracach na wysokościach związanych z:

  • przycinaniem drzew,
  • konserwacją budynków,
  • naprawą i kładzeniem dachów czy rynien,
  • montowaniem instalacji,
  • wieszaniem bilbordów i reklam,
  • myciem okien czy elewacji na wysokościach,
  • malowaniem,
  • innymi pracami budowlanymi, rolniczymi czy przemysłowymi.

Jeśli mieszkasz w okolicach Jeżewa i interesuje Cię wynajem sprzętu rolniczego, koparko-ładowarki lub podnośnika koszowego to skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy rozwiązania krótkoterminowego, jak i długoterminowego wynajmu w korzystnej cenie. Budowa oraz rolnictwo prowadzone w sposób nowoczesny i efektywny to większa wydajność, a także bezpieczeństwo, które przekładają się na ostateczny sukces. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO