Lniano

Mycie elewacji malowanie konstrukcji prace blacharsko-dekarskie Lniano

2_G

LNIANO

Jesteśmy firmą, która od lat świadczy swoje usługi osobom prywatnym i instytucjom. Naszym głównym zadaniem jest odnawianie oraz dbanie o obiekty i konstrukcje. Jeśli jesteś mieszkańcem okolic Lniana, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej bogatej oferty: mycia elewacji, malowania i konserwacji konstrukcji stalowych oraz innych prac blacharsko-dekarskich i montażowych. Zapoznaj się poniżej ze szczegółami naszej pracy i skontaktuj się z nami, jeśli będziesz zainteresowany współpracą.

Mycie elewacji Lniano

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, rozważ skorzystanie z usługi mycia elewacji. Profesjonalnie wyczyścimy Twój budynek ze wszelkich zanieczyszczeń, przebarwień, osadów, mchów czy porostów, przywracając mu tym samym jego dawny blask. Zajmujemy się myciem budynków o różnym charakterze i przeznaczeniu: mieszkalnym, przemysłowym, publicznym, rekreacyjnym, sportowym. Chętnie podejmiemy się wyzwania, aby przywrócić pierwotny wygląd i podnieść walory estetyczne elewacji. Wykorzystamy do tego specjalistyczny sprzęt i niezawodne metody. Skorzystaj z usługi mycia elewacji, jeśli jesteś mieszkańcem Lnianal ub okolic.

Prace blacharsko-dekarskie Lniano

W ramach naszych kompleksowych usług blacharsko-dekarskich zajmujemy się między innymi: naprawą, wymianą i zabezpieczaniem dachów, konserwacją i wymianą rynien oraz obróbkami blacharskimi. Nasi dekarze, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonych metodach, wykorzystują w swojej pracy wysokiej jakości materiały oraz niezbędne narzędzia i specjalistyczne maszyny. Prace blacharsko-dekarskie wykonamy dla mieszkańców Lniana i okolicy, którzy posiadają prywatne nieruchomości, a także dla właścicieli firm. Obdarz nas swoim zaufaniem, a my odwdzięczymy się szybką, staranną i profesjonalną pracą.

Malowanie konstrukcji stalowych Lniano

Jedną z naszych specjalizacji jest również malowanie konstrukcji stalowych. Dbamy o to, żeby stalowe elementy były odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem i pokryciem korozją. Zależy nam również na poprawie walorów estetycznych i podniesieniu jakości funkcjonowania konstrukcji wykonanych ze stali. Nasze sprawdzone metody, używane sprzęty i wysokiej klasy materiały są polecane przez doświadczonych specjalistów. Niestraszne nam są zróżnicowane warunki środowiskowe – nasza praca przynosi zadowalające i trwałe efekty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z troską rozpatrujemy jego wyjątkowe potrzeby. Nasi doświadczeni pracownicy podchodzą sumiennie do powierzonych im zadań, upewniając się, że każde zlecenie jest wykonane na jak najwyższym poziomie i wedle życzeń klienta.

Zapraszamy do kontaktu:

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.plUsługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO