Lniano

Odśnieżanie dróg ulic posesji Lniano

2_G

LNIANO

Zima to okres, w którym budynki i tereny zewnętrzne wymagają szczególnej uwagi. Zapewnienie bezpieczeństwa to priorytet, zarówno w przypadku ruchu drogowego, jak i prywatnych posesji.

W gminie Lniano i w okolicach świadczymy usługi związane z usuwaniem śniegu i dostawą soli drogowej. Dzięki naszej pomocy zimowa pogoda nie będzie stanowiła problemu. Współpracujemy z firmami, instytucjami publicznymi i prywatnymi właścicielami nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Odśnieżanie dróg Lniano

Profesjonalny sprzęt i skuteczne metody odśnieżania pozwalają nam działać szybko i efektywnie. Usuwamy śnieg i zalegające pod nim warstwy lodu. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie nawierzchni przed poślizgiem, stosując sól drogową i piasek. Nasze zimowe usługi umożliwiają poprawę bezpieczeństwa na drogach publicznych w gminie Lniano, ułatwiając ruch drogowy i zapobiegając potencjalnym wypadkom.

Odśnieżanie ulic Lniano

Zajmujemy się odśnieżaniem dróg gminnych oraz ulic, chodników i innych terenów w miejscowościach w obrębie gminy Lniano. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły. 

Odśnieżanie parkingów i posesji Lniano

Stała dostępność parkingu dla klientów, gości czy pracowników danego obiektu jest bardzo ważna w prowadzeniu każdej działalności – czy to handlowej, czy usługowej, czy publicznej. Nasza firma zajmuje się usuwaniem śniegu, aby zapewnić dostęp do miejsc parkingowych oraz przejezdność na terenach wokół budynków o różnych funkcjach. W gminie Lniano można nam zlecić:

  • odśnieżanie posesji, 
  • odśnieżanie parkingów, 
  • odśnieżanie chodników, 
  • odśnieżanie podjazdów 

oraz odśnieżanie innych powierzchni użytkowanych przez pojazdy i ludzi.

Sprzedaż soli drogowej Lniano

Odpowiednio zastosowana sól drogowa skutecznie zwalcza oblodzenia i chroni przed dalszym zamarzaniem nawierzchni dróg i chodników. Dostarczamy sól drogową na potrzeby firm, instytucji i klientów indywidualnych. Skontaktuj się z nami, aby poznać ceny i opcje dostawy soli drogowej.

Odśnieżanie hal Lniano

W gminie Lniano oferujemy również usuwanie śniegu z dachów budynków, np. hal, magazynów i obiektów sportowych. Odśnieżone obiekty mogą bezpiecznie pełnić swoje funkcje, bez zagrożenia dla osób przebywających w ich obrębie.

Stawiamy na wysoką jakość usług i bezpieczeństwo. Realizując usługi z zakresu odśnieżania wykorzystujemy profesjonalne sprzęty i stosujemy wszelkie środki ostrożności. Zachęcamy do kontaktu zainteresowanych współpracą klientów z Lniana i okolic.

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO