NAKŁO

Cięcie drzew krzewów Nakło

2_G

NAKŁO

Drogi mieszkańcu Nakła i okolic! Zadbaj z nami o piękno i zdrowie swoich roślin dzięki skorzystaniu z naszych usług ogrodniczych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie usługi cięcia, formowania, wycinania i usuwania podczas pielęgnowania terenów zielonych. 

 

Cięcie drzew Nakło 

Jedną z oferowanych przez nas usług pielęgnacji zieleni jest cięcie drzew. Prace prowadzone na wysokościach wykonujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu i pamiętamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Weź pod uwagę naszą radę: Aby drzewa rosły silne i zdrowe potrzebują sezonowego cięcia.

 

Cięcie krzewów Nakło

Nasza wyspecjalizowana ekipa ogrodników przeprowadzi precyzyjne cięcie Twoich krzewów, aby poprawić ich ogólną kondycję i nadać odpowiednią formę. Używamy wyłącznie sprawdzonych narzędzi i technik, dopasowując je do rodzaju, wielkości i kondycji roślin, a także do pory roku. 

 

Formowanie żywopłotów Nakło

Oferujemy usługę formowania żywopłotów, aby mogły długo cieszyć oko przechodniów i mieszkańców. Zapewniamy żywopłotom nie tylko estetyczny wygląd, ale również zdrowy wzrost. Podczas naszych zabiegów pielęgnacyjnych zwracamy uwagę na rodzaj rośliny, jej gęstość i miejsce nasadzenia. 

 

Wykonywanie nasadzeń Nakło

Ogrodnicy naszej firmy zajmują się również planowaniem i wykonywaniem nasadzeń. Ustalimy wspólnie, jakie rodzaje roślin będą wyglądały najbardziej efektownie w twojej okolicy. W ofercie mamy różne gatunki roślin, aby stworzyć dla Ciebie ten jedyny i niepowtarzalny ogród, park, skwer czy trawnik.

 

Wycinki drzew Nakło

Wycinki drzew dokonujemy z uwzględnieniem przepisów prawa i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mamy do dyspozycji różnego rodzaju specjalistyczne sprzęty. Skontaktuj się w celu omówienia szczegółów naszej usługi. 

 

Frezowanie drzew Nakło

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie frezowania drzew, aby usuwać resztki pni i korzeni. Na czym polega frezowanie?

  • Oceniamy teren pod kątem przeszkód, 
  • Wybieramy odpowiedni frez, 
  • Usuwamy resztki drzewa znajdujące się nad i pod ziemią,
  • Zagęszczamy glebę. 

 

Usuwanie pni drzew Nakło

Szybko i sprawnie usuwamy pnie i inne zalegające pozostałości po ściętych drzewach. Zapewniamy czystość terenu wokół i eliminujemy głęboko osadzone korzenie ściętych drzew. Ważne, aby to zadanie powierzyć specjalistom, aby zagwarantować skuteczność i bezpieczeństwo.

 

Zapraszamy do kontaktu i indywidualnej wyceny oferowanych przez nas usług mieszkańców Nakła i okolic. Szczegółowe dane zamieszczamy poniżej.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO