NAKŁO

Demontaż hal i konstrukcji stalowych skuwanie betonu Nakło

5_G

NAKŁO

Jesteś zainteresowany usługą demontażu hali przemysłowej lub innej konstrukcji stalowej, a może profesjonalnym skuwaniem betonu? Zapewniamy kompleksowe usługi w tym zakresie z zachowaniem przepisów prawa i zasad bezpieczeństwa. Działamy według najwyższych standardów, opierając swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wielu zrealizowanych projektach. Powierzone usługi wykonujemy według ściśle opracowanego planu z uwzględnieniem oczekiwań klienta i realizowanego projektu. Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Nakle i jego okolicach to skorzystaj z naszej oferty. 

 

Demontaż hal Nakło

 

Nasi wykwalifikowani pracownicy podejmą się demontażu hali przemysłowej, handlowej lub produkcyjnej o różnej wielkości, zróżnicowanej konstrukcji i przeznaczeniu. Ze swojej strony zapewnimy niezawodny sprzęt i maszyny, które posiadają certyfikaty i są poddawane regularnym przeglądom. Zadbamy o fachowe zabezpieczenie terenu podczas demontażu oraz doprowadzimy otoczenie do porządku po wykonanej usłudze. W swojej ofercie mamy również możliwość transportu zdemontowanych elementów. 

 

Demontaż konstrukcji stalowych Nakło

 

Nasza oferta przewiduje również demontaż różnego rodzaju konstrukcji stalowych, takich jak: suwnice, rampy, dachy, klatki schodowe czy konstrukcje nośne. Doświadczony zespół specjalistów wykona prace sprawnie i precyzyjnie z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest także właściwa utylizacja i ochrona środowiska. Priorytetem są dla nas procedury i zachowanie środków ostrożności, aby unikać wypadków i szkodliwych oddziaływań na otoczenie. 

 

Skuwanie betonu Nakło

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i precyzyjnymi narzędziami, aby efektywnie wykonać usługę skuwania betonu. Nasi specjaliści potrafią przebić się i usunąć wiele warstw betonu. Pamiętają przy tym o zasadach bezpieczeństwa i uprzątnięciu miejsca pracy. Zlecenie wykonamy dla osób prywatnych, które prowadzą prace remontowe lub dla firm budowlanych. Jeśli nie posiadasz specjalistycznego sprzętu albo przeraża Cię hałas i drażniący pył to zleć skuwanie betonu naszej firmie. Zajmiemy się również prawidłową utylizacją i wywiezieniem nagromadzonych odpadów budowlanych. 

 

W celu wybrania naszych usług skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo i wsparcie podczas realizacji projektów.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO