NAKŁO

Odbiór odpadów Nakło

2_G

NAKŁO

Na terenie gminy Naklo i okolic nasz Zakład Usług Komunalnych oferuje odbiór różnego typu odpadów. Zdecyduj się na współpracę z nami i raz na zawsze uporaj się z problemem śmieci, znajdujących się w Twoim domu, zakładzie usługowym lub w firmie. 

 

Odbiór odpadów segregowanych Nakło

 

Usługi naszej firmy obejmują profesjonalny odbiór odpadów segregowanych. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy dotyczące prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. Zajmujemy się również edukacją naszych klientów w zakresie właściwej segregacji i utylizacji surowców wtórnych. Skorzystaj z naszej oferty odbioru odpadów, aby skutecznie rozwiązać problem przepełnionych pojemników, worków lub kontenerów.

 

Odbiór odpadów niesegregowanych Nakło

 

Dla osób, które nie mają czasu lub możliwości na samodzielną segregację odpadów proponujemy opcję odbioru odpadów niesegregowanych. Twoim zadaniem będzie zapakowanie śmieci, a my zajmiemy się ich prawidłową utylizacją. Zadbamy o minimalizację negatywnego wpływu na środowisko.

 

Odbiór odpadów komunalnych Nakło

 

Jednym z najbardziej popularnych elementów naszej oferty jest odbiór odpadów komunalnych. Na co dzień zajmujemy się regularnym odbiorem nieczystości z obszarów miejskich, aby utrzymywać otoczenie w ładzie i porządku. 

 

Odbiór odpadów budowlanych Nakło

Branża budowlana często zmaga się z problemem generowania, przechowywania, a następnie pozbywania się odpadów budowlanych. Dlatego śpieszymy z pomocą! Zapewnimy sprawną obsługę związaną z odbiorem odpadów, aby pomóc w utrzymaniu czystości na placu budowy lub w Twojej remontowanej nieruchomości. 

 

Odbiór odpadów wielkogabarytowych Nakło 

 

Zdarzają się klienci, którzy dysponują odpadami wielkogabarytowymi. Jest to zdecydowanie problematyczny typ odpadów, głównie ze względu na wymiary i wysoki koszt ich transportu. Zajmiemy się skuteczną logistyką, aby odpowiednio zabezpieczyć, przetworzyć i odebrać od Ciebie większe elementy. 

 

Odbiór śmieci Nakło

 

Zaufaj naszym doświadczonym pracownikom w zakresie odbioru różnego rodzaju śmieci. Jesteśmy wieloletnią, renomowaną firmą, która działa zgodnie z najwyższymi standardami. Oferujemy elastyczne rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb. Wspólnie zadbajmy o środowisko naturalne, by maksymalnie ograniczyć negatywny wpływ śmieci na naszą planetę. 

 

Do skorzystania z naszej bogatej oferty zachęcamy przede wszystkim mieszkańców i właścicieli firm z Nakła i okolic. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO