NAKŁO

Odśnieżanie dróg ulic posesji Nakło

2_G

NAKŁO

Potrzebujesz skutecznego odśnieżania ulic, dróg, parkingów, posesji czy hal? A może jesteś zainteresowany zakupem soli drogowej? Nasza doświadczona firma proponuje, abyś skorzystał z kompleksowej usługi odśnieżania, która poprawi Twój komfort użytkowania dróg i nieruchomości. Zapewni także niezbędne bezpieczeństwo w okresie zimowym. Zapoznaj się poniżej ze szczegółami naszej oferty.

 

Odśnieżanie dróg Nakło

 

Nasi doświadczeni operatorzy pojazdów i maszyn do odśnieżania sprawnie oraz skutecznie usuwają zimowe zaspy drogowe. Specjalistyczny sprzęt ułatwia nam pracę i zapewnia najwyższą jakość obsługi, aby zapewnić płynny ruch drogowy i komfort dla pieszych. Działamy szybko i skutecznie, aby zapewnić naszym klientom przejezdność, szybkie dotarcie do celu i przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

Odśnieżanie ulic Nakło

 

Nasza firma świadczy usługi w odśnieżaniu ulic miejskich i gminnych, dojazdów do posesji, chodników i innych miejsc znajdujących się w gminie Nakło. Skontaktuj się z nami, w celu omówienia szczegółów oferty. 

 

Odśnieżanie parkingów Nakło

 

Niezależnie od wielkości Twojego parkingu, możesz liczyć na nasze wsparcie i profesjonalnie wykonaną usługę odśnieżania. Sprawnie usuniemy śnieg, abyś Ty mógł swobodnie korzystać z parkingu.

 

Odśnieżanie posesji Nakło

 

Nie ryzykuj swojego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania i powierz nam odśnieżanie swojej posesji. Zajmiemy się oczyszczeniem i załadowaniem błota pośniegowego. Sprawimy, że Twoja okolica będzie estetyczna, bezpieczna i dostępna do użytkowania.

 

Sprzedaż soli drogowej Nakło

Oprócz usług związanych z odśnieżaniem przez naszych pracowników, zajmujemy się sprzedażą soli drogowej. Jest ona czasami niezbędna, aby szybko i skutecznie usunąć śnieg i lód zalegający na drogach lub posesjach. W składzie soli drogowej zawarty jest chlorek sodu, który rozpuszcza i rozmraża pokrywy śnieżne. 

 

Odśnieżanie hal Nakło

 

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na pracę na wysokościach oraz skuteczne odśnieżanie hal i magazynów. Nie straszne nam są trudne warunki zimowe i wielkość odśnieżanej powierzchni. Zleć nam swoje zadanie, a my przywrócimy bezpieczeństwo i komfort użytkowania twojej hali. 

 

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców i właścicieli firm w Nakle i okolicach. Jeśli zdecydujesz się na nasze zimowe usługi sprawimy, że będziesz cieszył się możliwością swobodnego poruszania się po ulicach i drogach. A także mógł bezpiecznie korzystać ze swojej hali lub posesji. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO