NAKŁO


Pielęgnacja terenów zielonych Nakło

2_G

NAKŁO

Zadbajmy razem o zdrowe i piękne tereny zielone w Nakle i jego okolicach! W ofercie naszej firmy oprócz zarządzania odpadami znajdują się również usługi profesjonalnej pielęgnacji terenów zielonych, a w tym zakładania i utrzymywania trawników. Takie zabiegi to nie tylko kwestia polepszenia estetyki otoczenia, ale również troska o walory przyrodnicze. Mamy ofertę zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli firmy lub osób zarządzającymi przestrzenią miejską.  Dlaczego warto nam zaufać? 

 

Pielęgnacja terenów zielonych

Stawiamy na ekologiczne rozwiązania. Podchodzimy z szacunkiem do pielęgnowanych przez nas roślin. Stosujemy wyłącznie przyjazne dla środowiska nawozy i środki ochrony roślin. Naszą misją jest doprowadzenie do harmonii człowieka z naturą. Oferujemy różnorodnego typu prace na terenach zielonych, takich jak parki, skwery, place, ogrody, parkany. Zajmujemy się okresowym cięciem roślin, nawożeniem, nawadnianiem, usuwaniem chwastów i niwelowaniem szkodników. Dbamy o to, żeby teren wokół pielęgnowanych roślin był zdrowy, przyjazny dla oka oraz pozbawiony jakichkolwiek śmieci. 

 

Zakładanie trawników

Specjalizujemy się w zakładaniu trawników, dostosowując nasze metody i techniki do specyfiki terenu i indywidualnych preferencji klienta. Zapewniamy staranne przygotowanie podłoża, jego odpowiednie nawożenie i nawadnianie, a także wysokiej jakości materiał siewny lub trawę w postaci rolki. 

 

Utrzymywanie trawników

Kolejnym z naszych zadań jest dbanie o regularną pielęgnację i utrzymywanie trawników. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

  • koszenia, 
  • nawożenia, 
  • aeracji,
  • zwalczania chwastów
  • zwalczania szkodników. 

Wykorzystujemy nowoczesne systemy nawadniające, aby zapewnić optymalny poziom nawilżenia przy minimalnym zużyciu wody. Dopasowujemy narzędzia i technologie do ogólnej kondycji i potrzeb trawnika. Nasi doświadczeni ogrodnicy pracują z pasją i zaangażowaniem, aby Twój trawnik zawsze wyglądał zdrowo i soczyście zielono. 

 

Zaufaj nam, jeśli marzysz o pięknym i zadbanym trawniku oraz o zdrowej i zielonej przestrzeni. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje w temacie naszych usług pielęgnacyjnych oraz aranżacji terenów zielonych. Szczególnie zachęcamy mieszkańców Nakła i okolic, a także właścicieli firm i nadzorców terenów zielonych. Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas osobiście!


Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO