NAKŁO

Wynajem sprzętu Nakło

2_G

NAKŁO

Jesteś zawodowym rolnikiem lub budowlańcem z Nakła lub okolic? A może amatorsko zajmujesz się uprawą pola, pracą na wysokościach lub budową własnej nieruchomości? Czy masz do wykonania prace budowlane lub rolnicze, ale nie masz w swoim posiadaniu specjalistycznych maszyn i sprzętów? Nie musisz posiadać tego typu sprzętów na własność, żeby efektywnie wykonać swój projekt. Zgłoś się do naszej firmy, która oferuje możliwość wynajmu sprzętu rolniczego, koparko-ładowarki lub podnośnika koszowego. Zastanów się, czy jesteś zainteresowany opcją krótkoterminową czy długoterminową. 

 

Wynajem sprzętu rolniczego Nakło

W swojej ofercie dysponujemy sprzętem rolniczym, takim jak ciągniki, traktory, kosiarki, maszyny do zbioru czy przyczepy rolnicze, które pomogą w prowadzeniu twojego gospodarstwa. Nasz szeroki wybór sprzętu dopasujemy do Twoich potrzeb i rodzaju realizowanego przez Ciebie zadania. 

Wynajem koparko-ładowarki Nakło

Jeśli masz w planach przeprowadzenie prac ziemnych lub budowlanych to wynajem koparko-ładowarki jest najlepszym rozwiązaniem. Otrzymasz od nas maszynę najlepszej jakości, która pomoże Ci wykonać wykopy szybko i sprawnie. A następnie przewieźć wykopany materiał w inne miejsce. 

Wynajem podnośnika koszowego Nakło

A może wykonujesz prace na wysokościach i potrzebujesz solidnego i bezpiecznego sprzętu? Oferujemy wynajem podnośnika koszowego, który jest odpowiednio wyposażony i zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

Podnośnik koszowy wynajem Nakło

Podnośnik koszowy sprawdzi się przy wielu typach prac:

  • prace montażowe i demontażowe konstrukcji,
  • prace blacharsko-dekarskie, 
  • malowanie elementów na wysokościach,
  • mycia okien i elewacji,
  • montowanie i oczyszczanie rynien, 
  • konserwacja i montaż oświetlenia,
  • świadczenie usług reklamowych – montowanie i demontaż banerów, billboardów,
  • prace zimowe związane z odśnieżaniem dachów oraz hal i magazynów,
  • montaż i demontaż dekoracji, anten i innych elementów na wysokościach.

 

Skorzystaj z usług naszej firmy, jeśli chcesz wykorzystać w swojej pracy profesjonalny sprzęt. A także, jeśli zależy Ci na szybkiej i sprawnej obsłudze. Dobierzemy najlepszą propozycję do Twoich potrzeb i ustalimy dogodny termin wynajmu. Zaproponujemy Ci rozsądną cenę, aby nie obciążać Cię zbędnymi kosztami. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących wynajmu sprzętu rolniczego, koparko-ładowarek i podnośników koszowych.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO