Osie

Cięcie drzew krzewów Osie

7_G

OSIE

Świadczymy profesjonalne usługi związane z cięciem drzew i krzewów, formowaniem żywopłotów, a także wykonywaniem nasadzeń. Zajmiemy się również wycinką drzew, a ponadto frezowaniem i usuwaniem pni

 

Cięcie drzew Osie

Cięcie drzew to często praca na wysokościach, która wymaga odpowiedniego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników. Podejmij z nami współpracę, aby uniknąć błędów w wykonywaniu cięć lub ewentualnego wypadku. My zapewniamy bezpieczną i solidnie wykonaną pracę. Ponadto dysponujemy różnego rodzajami nożyc, pił, a także innych akcesoriów do pielęgnacji drzew.

 

Cięcie krzewów Osie

Cięcie krzewów, w pierwszym kroku polega na usuwaniu przekwitłych kwiatów oraz przycinaniu wierzchołków pędów kwiatowych. Następnie usuwa się niepotrzebne odrosty korzeniowe. W końcowym etapie ogrodnik przeprowadza cięcie formujące. To wtedy, już u młodej rośliny można zacząć określać pożądany przez nas kształt. Oprócz walorów estetycznych cięcie jest również istotne dla pielęgnacji i polepszenia kwitnienia krzewu.

 

Formowanie żywopłotów Osie

Prawidłowo wykonane cięcie jednocześnie odmładza żywopłot, co dodaje starszej roślinie witalności. Nie musisz sam zajmować się formowaniem swojego żywopłotu, zaufaj w tym temacie naszym pracownikom. Dobierzemy odpowiednie narzędzia i metody, aby estetycznie odmienić Twoje rośliny. 

 

Wykonywanie nasadzeń Osie

Zajmujemy się również wykonaniem nasadzeń. Skontaktuj się z naszymi ogrodnikami w celu uzyskania porady, jakie rośliny najlepiej sprawdzą się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Dobierzemy odpowiednie rośliny pod względem warunków glebowych, powierzchni, dostępu światła i otoczenia. Ponadto możemy zaoferować ich późniejsza pielęgnację związaną z ochroną, nawożeniem i cięciem. 

 

Wycinki drzew Osie

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do pracy na wysokościach, między innymi takimi, jak podnośnik koszowy. Wycinki drzew prowadzimy w sposób bezpieczny i zgodny z polskimi przepisami. Zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie otoczenia, składowanie i transport usuniętego drzewa. 

 

Frezowanie drzew Osie

Nasi specjaliści posiadają profesjonalną wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzenia frezowania drzew. Z użyciem specjalistycznych frezarek, pił i końcówek prowadzą prace w sposób fachowy i bezpieczny. 

 

Usuwanie pni drzew Osie

Zajmiemy się również usunięciem i wywozem pni drzew. Skorzystaj z naszych usług i zaufaj naszym specjalistom. Chętnie podejmiemy się zlecenia dla mieszkańców Osia i okolic. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO