Osie

Demontaż hal i konstrukcji stalowych skuwanie betonu Osie

7_G

OSIE

Nasz Zakład Usług Komunalnych oprócz bogatej oferty związanej z wywozem i utylizacją odpadów posiada również innego typu usługi. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub właścicielem hali, magazynu albo prowadzisz firmę budowlaną lub remontową w okolicach Osia to zapoznaj się z naszą ofertą. Podejmiemy się demontażu hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej. Skutecznie poradzimy sobie także ze skuwaniem betonu. Zadzwoń, napisz lub przyjdź osobiście do nas aby poznać szczegóły!

 

Demontaż hal Osie

Planujesz przeniesienie swojego magazynu w inne miejsce? A może nie potrzebujesz już hali i potrzebujesz jej całkowitej rozbiórki? Zaufaj naszej sprawdzonej ekipie, która posiada duże doświadczenie w demontowaniu hal. Opracujemy razem szczegółowy plan pracy. Zabezpieczymy stosownie teren zgodnie z przepisami bezpieczeństwa. Zajmiemy się także odłączeniem przyłączy i instalacji elektrycznych. Prace przeprowadzimy najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Skontaktuj się z nami, aby opowiedzieć nam więcej o swoim zleceniu. 

 

Demontaż konstrukcji stalowych Osie

Z usługi demontażu konstrukcji stalowych mogą skorzystać właściciele firm przemysłowych lub powierzchni magazynowych z okolic Osia. Po naszej stronie leży odpowiednie przygotowanie terenu i dopasowanie metod pracy. Jeśli będziesz planował postawić konstrukcję w innym miejscu to my dokonamy rozbiórki w taki sposób, aby zachować stalowe elementy w jak najlepszym stanie. Sprawnie rozkręcimy elementy łączone i rozetniemy elementy spawane. Po zakończeniu demontażu zajmiemy się odpowiednim zabezpieczeniem, transportem i utylizacją odpadów. Aby pozostawić miejsce pracy w czystości, a przede wszystkim zadbać o środowisko. 

 

Skuwanie betonu Osie

W profesjonalny sposób zajmiemy się skuwaniem betonu w miejscach prowadzonej budowy czy remontu. Przy wykorzystaniu najlepszych sprzętów usuniemy mechanicznie nierówności, aby uzyskać gładką i równą powierzchnię. Wymienimy lub całkowicie usuniemy stare podłoże i przygotujemy miejsce na położenie nowego. Do dyspozycji mamy nowoczesne młoty udarowe, dłuta oraz wymagane akcesoria ochronne. Zabezpieczymy teren pracy zgodnie z przepisami. Po zakończonej robocie zajmiemy się również właściwym zagospodarowaniem, wywozem i utylizacją odpadów budowlanych.

 

Skorzystaj z usług doświadczonej ekipy! Z naszą pomocą przeprowadzisz skuteczny demontaż hal, konstrukcji stalowych lub skujesz betonowe podłoże. Dane kontaktowe zostawiamy poniżej.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO