Osie

Mycie elewacji malowanie konstrukcji prace blacharsko-dekarskie Osie

7_G

OSIE

Chyba każdy z nas lubi mieszkać lub pracować w dobrze utrzymanej, a także estetycznie wyglądającej nieruchomości. Jednak z biegiem lat budynki podlegają zużyciu i nie wyglądają tak, jak dawniej. Wymagają coraz więcej napraw, a także odświeżenia elewacji. Mając to wszystko na względzie, oferujemy nasze usługi związane z myciem elewacji, z pracami blacharsko-dekarskimi oraz z malowaniem konstrukcji stalowych. Mieszkańcu i pracowniku z Osia oraz okolic! Skorzystaj z pomocy doświadczonej firmy, aby odmienić wygląd i przywrócić dawną użyteczność swojego budynku, płotu czy dachu. 

 

Mycie elewacji Osie

Czysta i zadbana elewacja budynku to jego najlepsza wizytówka. Przyciąga uwagę potencjalnych klientów, okolicznych sąsiadów, a przede wszystkim bezpośrednich użytkowników. Zajmiemy się profesjonalnym myciem i czyszczeniem elewacji z różnego typu brudu i zanieczyszczeń, takich jak: mchy i porosty, kurz, pył, pleśń, ptasie odchody. Posiadamy sprawdzone i regularnie serwisowane maszyny i środki chemiczne, które odmienią wygląd budynku, ale także zadbają o jego dalszą żywotność. 

 

Prace blacharsko-dekarskie Osie

Aby polepszyć konstrukcję Twojego budynku, w zakresie swoich prac blacharsko-dekarskich możemy zaoferować, między innymi:

  • naprawę uszkodzonego dachu, połaci i rynien,
  • montaż lub wymianę elementów dekarskich, na przykład wokół kominów czy nadbudówek, tak zwanych lukarn,
  • malowaniem, a także konserwacją elementów stalowych i zabezpieczeniem ich przed korozją.

 

Malowanie konstrukcji stalowych Osie

Malowanie konstrukcji stalowych to nie tylko kwestia walorów estetycznych, ale przede wszystkim ochrona przed korozją i zanieczyszczeniami. Dobrze zabezpieczone i regularnie odświeżane stalowe elementy będą nam dłużej służyć. Taniej i praktycznej jest je pomalować niż kupić i wymienić na nowe. Stal, która niestety z powodu zmiennych warunków atmosferycznych łatwo pokrywa się rdzą wymaga stosowania odpowiednich środków. Zaufaj naszej doświadczonej ekipie malarskiej, która wie jak prawidłowo aplikować farbę antykorozyjną. Zadbamy o efektywne i terminowe wykonanie prac, abyś mógł się cieszyć jak najdłużej ze swoich stalowych konstrukcji. 

 

Zapraszamy do kontaktu osoby z Osia oraz mieszkające w pobliżu. Wspólnie możemy odmienić budynki oraz ich otoczenie. Mycie, naprawy i malowanie to zabiegi, które zwracają się w żywotności i wyglądzie używanych elementów. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO