Osie

Odbiór odpadów Osie

7_G

OSIE

Nie wiesz, co zrobić ze swoimi odpadami? Masz przepełnione kontenery i pojemniki, a może skończyły Ci się worki? Mamy przygotowaną ofertę odbioru odpadów dla mieszkańców z gminy Osie. 

 

Odbiór odpadów segregowanych Osie

Wyróżniamy pięć podstawowych typów odpadów segregowanych: szkło, plastik, papier, bio i metal. Jeśli śmieci nie pasują do żadnego z powyższego typu pojemników to powinny one trafić do pojemnika na odpady zmieszane lub do punktu selektywnej zbiórki odpadów. Mając to na uwadze, w ofercie posiadamy także pojemniki i worki, które ułatwią Ci segregację. Zadzwoń do nas, by poznać szczegóły dotyczące odbioru odpadów segregowanych.

 

Odbiór odpadów niesegregowanych Osie

W naszych gospodarstwach domowych pojawiają się czasami kłopotliwe odpady, które trudno jest nam jednoznacznie przyporządkować do konkretnego typu śmieci. Służymy pomocą przy wywozie i utylizacji odpadów niesegregowanych. 

 

Odbiór odpadów komunalnych Osie

Wśród naszych licznych usług znajduje się także odbiór odpadów zmieszanych komunalnych.  W tym przypadku są to śmieci powstające przede wszystkim w obiektach mieszkalnych lub usługowych. Takie, których z różnych przyczyn nie poddajemy segregacji. 

 

Odbiór odpadów budowlanych Osie

Odpady budowlane są specyficzne i wymagają odpowiedniego gospodarowania zgodnie z przepisami i ochroną środowiska. Nie wolno ich wyrzucać do pojemników ogólnych, ani tych do segregacji. Podejmiemy współpracę z właścicielami i pracownikami firm budowlanych, remontowych oraz przemysłowych. Umów się z nami na dogodny termin odbioru, a my zajmiemy się właściwym przechowywaniem, transportem i utylizacją. W swojej ofercie posiadamy także specjalne kontenery i worki służące do przechowywania tego typu śmieci. 

 

Odbiór odpadów wielkogabarytowych Osie

Nie wiesz, co zrobić ze starymi meblami po remoncie domu czy mieszkania? Z pewnością nie możesz ich tak po prostu wrzucić do zwykłego śmietnika. Odpady wielkogabarytowe, ze względu na swoje duże wymiary i ciężar są nietypowymi odpadami, które trzeba utylizować inaczej niż podstawowe śmieci. Chętnie zajmiemy się zabezpieczeniem, transportem i wywozem dużych odpadów, które zalegają w Twojej nieruchomości. 

 

Odbiór śmieci Osie

Podsumowując, jeśli posiadasz różnego rodzaju śmieci i jesteś zainteresowany ich wywozem, a także prawidłową utylizacją to skontaktuj się z nami w tym temacie. Warto nam zaufać! Jesteśmy prężnie działającą firmą, która w sposób profesjonalny, staranny i terminowy podchodzi do tematu gospodarowania odpadami

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO