Osie

Odśnieżanie dróg ulic posesji Osie

7_G

OSIE

W okresie zimowym możemy spodziewać się intensywnych opadów śniegu lub gradu. Niektórzy odczuwają radość z tego powodu. Jednak dla użytkowników dróg, parkingów i placów przed zakładami pracy stanowi to często niemiłe utrudnienie. Skorzystaj z usług naszej firmy w zakresie odśnieżania dróg, ulic, parkingów i posesji. W ofercie posiadamy również sól drogową. Zajmiemy się także odśnieżaniem Twojej hali lub magazynu. 

 

Odśnieżanie dróg Osie

Jeśli jesteś zarządcą drogi prywatnej lub publicznej skontaktuj się z nasza firmą w celu skutecznego odśnieżania. Pamiętaj, że to na właścicielu lub zarządcy drogi leży obowiązek jej odpowiedniego utrzymania zimową porą. 

 

Odśnieżanie ulic Osie

Zimą niezwykle istotny jest komfort podróżujących do pracy oraz do domu. Aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo na ulicach nie można pomijać tak ważnych kwestii, jak ich regularne odśnieżanie. Dysponujemy pokaźną flotą pojazdów, aby służyć mieszkańcom Osia i okolic w okresie intensywnych opadów śniegu. 

 

Odśnieżanie parkingów Osie

Właściciele aut z pewnością docenią porządnie odśnieżony parking. Jednak to niełatwe zadanie jest pracochłonne i czasochłonne bez odpowiedniego przygotowania. Z uwagi, że samodzielne odśnieżanie za pomocą łopaty jest mało efektywne to lepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Zaufaj naszej firmie w tym temacie i ciesz się skutecznie odśnieżonym parkingiem

 

Odśnieżanie posesji Osie

Aby cieszyć się z zimowego używania swojej posesji, zdecyduj się na profesjonalne usługi jej odśnieżania. Nasi doświadczeni pracownicy sprawnie rozwiążą Twoje problemy z zalegającym śniegiem i błotem. Pomogą Ci utrzymać w czystości chodnik znajdujący się przed posesją, ponieważ zależy od tego komfort użytkowania. Jednak przede wszystkim bezpieczeństwo przechodniów. 

 

Sprzedaż soli drogowej Osie

Zajmujemy się sprzedażą soli drogowej, czyli skutecznego środka do pozbycia się zalegającej pokrywy śnieżnej na drogach i chodnikach. To szybki sposób, aby usunąć śnieg bez konieczności stosowania specjalistycznych maszyn i pojazdów. Rozważ zakup soli drogowej zanim zaskoczą Cię intensywne opady śniegu. 

 

Odśnieżanie hal Osie

Jeśli jesteś właścicielem hali przemysłowej, magazynowej lub innej nieruchomości wielkopowierzchniowej to rozważ profesjonalne usługi odśnieżania. Ponieważ długo zalegający śnieg na dachu stanowi poważne zagrożenie dla budynku, a przede wszystkim dla przebywających w okolicach ludzi. 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO