Osie

Prace ziemne wykopy Osie

7_G

OSIE

Gdy rozpoczynasz budowę nieruchomości, nieważne czy prywatnej, czy firmowej to prawdopodobnie będziesz potrzebował wykonania prac ziemnych, wykopów lub niwelacji terenu. Jesteśmy wieloletnią firmą z dużym doświadczeniem w tym temacie. Chętnie zrealizujemy zlecenia dla mieszkańców i właścicieli z okolic Osia. 

 

Prace ziemne Osie

W jakim celu i kiedy warto rozważyć wykonanie prac ziemnych? Po pierwsze, gdy chcemy zmienić ukształtowanie powierzchni terenu w celu przygotowania go pod przyszłą budowę. Po drugie są to prace związane z przygotowaniem fundamentów lub kładzenia instalacji podziemnych. Jednak te działania wymagają specjalistycznego sprzętu, doświadczenia i umiejętności. Zaufaj naszym pracownikom, którzy wiedzą,w  jaki sposób przeprowadzić efektywnie prace ziemne.

 

Wykopy ziemne Osie

Oferujemy również nasze usługi w zakresie prowadzenia wykopów ziemnych. Z uwagi, że dysponujemy nowoczesną koparko-ładowarką wykonujemy wykopy pod fundamenty, budynki przemysłowe, hale magazynowe oraz pod budowę sieci wodociągowych, elektrycznych, kanalizacyjnych i telekomunikacyjnych.

 

Wykopy pod fundamenty Osie

Odpowiednie przygotowanie wykopów pod fundamenty zapewnia stabilność budowanej konstrukcji i jej późniejsze eksploatowanie. Świadczymy usługę wykopów pod fundamenty o dowolnych szerokościach i głębokościach. Z pomocą koparko-ładowarki usuwamy na początek wierzchnią warstwę ziemi. W kolejnym kroku starannie powiększamy wykopy zgodnie z planem budowy. Na bieżąco kontrolujemy pracę z wykorzystaniem sznurów, pionów i poziomic. Zajmujemy się też składowaniem, zbieraniem i transportem ziemi. 

 

Wykopy pod szambo Osie

Jeśli zależy Ci na fachowym wykonaniu wykopów pod szambo to zdecyduj się na usługi naszej firmy. Pamiętaj, że to zadanie wymaga precyzji oraz doświadczenia, ponieważ zbiornik na nieczystości można łatwo uszkodzić. Doradzimy, jakie wybrać najlepsze miejsce pod wykopy i na jakiej głębokości należy je przeprowadzić. Uwzględnimy spadek i głębokość wykopu pod wymiary kładzionych rur i wkopywanego zbiornika. 

 

Niwelacje terenu Osie

Niwelacje terenu wykonuje się wszędzie tam, gdzie planuje się postawienie konstrukcji, budowę nieruchomości lub zakładanie ogrodu. Ponieważ często teren posiada wiele fałd, wzniesień i spadków to, aby skutecznie go wyrównać nie wystarczy samodzielna praca z użyciem łopaty. Zdecyduj się na naszą usługę niwelacji terenu z wykorzystaniem profesjonalnej koparki. 

 

Skontaktuj się z nami!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO