Osie

Świąteczne przystrajanie domów i ogrodów Osie

7_G

OSIE

Zbliżają się kalendarzowe święta bożego narodzenia lub Wielkanocy? A może jesteś organizatorem urodzin, baby shower, parapetówki, rocznicy ślubu czy innego ważnego, dla Ciebie wydarzenia? Jeśli masz w planach świąteczne przystrajanie domu lub ogrodu to postaw na solidną i sprawdzoną firmę! Do otrzymanych zleceń podchodzimy terminowo i profesjonalnie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy ofertę skierowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców z Osia i okolic

 

Świąteczne przystrajanie ogrodów Osie

Pomożemy Ci stworzyć magiczną i niepowtarzalną aranżację wystroju Twojego ogrodu, placu lub innych terenów zielonych. Dzięki wyselekcjonowanym elementom ozdobnym przywołamy klimat świąteczny. Użyjemy różnego typu lampek, łańcuchów i oświetleń LED, aby ogólnie rozjaśnić otoczenie oraz wydobyć kształt i piękno rosnących krzewów, drzew czy żywopłotów. Delikatne i rozproszone światło podkreśli kontury ścieżki oraz alejki, aby skutecznie prowadzić mieszkańców czy gości. Rozwiesimy girlandy i lampiony o ciepłej barwie światła wokół Twojej altany, pergoli czy wzdłuż ogrodzenia. W zależności od tematyki imprezy dobierzemy odpowiednie figurki i inne ozdoby, aby jeszcze lepiej podkreślić wyjątkowość obchodzonej okazji. Skorzystaj z pomysłów oraz cennych rad naszych doświadczonych ogrodników i projektantów. Zgłoś się do nas, jeśli interesuje Cię świąteczne przystrajanie nieruchomości, znajdującej się w Osiu lub w pobliżu. 

 

Świąteczne przystrajanie domów Osie

Dom mieszkalny, firma handlowo-usługowa czy nawet zwykły magazyn stanowią idealne miejsce do świątecznego przystrajania. Z naszą ekipą zamontujesz łańcuchy świetlne, girlandy, świecące napisy czy inne elementy w okolicach dachu czy wysokich drzew. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, podnośnikiem koszowym i fachowcami, którzy sprawnie i bezpiecznie wykonają każde zlecenia na wysokościach. Wnętrze domu możesz udekorować, dzięki naszej bogatej ofercie elementów dekoracyjnych w postaci figurek, wieńców, bombek, wykonanych z produktów sztucznych, jak i naturalnych.

 

Pamiętaj, że dekoracje domu i ogrodu wpływają nie tylko na ogólny wygląd Twojego najbliższego otoczenia. Mają do spełnienia także inne zadanie. Wpływają na Twój nastrój, samopoczucie i przywołują miłe wspomnienia z obchodzonym świętem czy uroczystością. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO