Osie

Usługi transportowe Osie

7_G

OSIE

Usługi transportowe Osie

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od lat zajmuje się odbiorem i utylizacją odpadów. W swoim zakresie działań posiadamy także usługi transportowe. Mieszkańcy lub przedsiębiorcy z okolic Osia, którzy szukają skutecznej firmy, zajmującej się przewozem mogą skorzystać z naszej oferty. 

Oferujemy przewóz różnych materiałów z wykorzystaniem naszej bogatej floty pojazdów. Do dyspozycji mamy na przykład dźwig typu HDS, dzięki któremu zajmiemy się załadunkiem ciężkich towarów. Ponadto, z naszą pomocą możesz transportować takie materiały, jak:

  • sypkie,
  • w kontenerach,
  • na podwoziu typu “wywrotka”,
  • z wykorzystaniem niskopodłogowej przyczepy,
  • odpady budowlane,
  • inne towary i produkty.

 

Jesteś rolnikiem, budowlańcem, właścicielem firmy przemysłowej lub hali czy magazynu? Jeśli na co dzień zajmujesz się produkcją lub sprzedażą to istotne będą dla Ciebie odpowiednie usługi transportowe. Profesjonalnie zajmiemy się przemieszczeniem Twoich towarów w bezpieczny i efektywny sposób. Zadbamy o terminowe przewozy, abyś nie musiał martwić się osobiście o harmonogram. Nasi logistycy zadbają o szczegółowy plan transportu, który będzie z Tobą na bieżąco konsultowany.  

Chcemy stać się istotnym ogniwem dla Twoich usług handlowych, przemysłowych czy produkcyjnych. Zaproś nas do współpracy! Zadzwoń, napisz lub skontaktuj się z nami osobiście w celu omówienia szczegółów usługi transportowej. Poniżej zostawiamy nasze dane kontaktowe. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO