Sadki

Cięcie drzew krzewów Sadki

4_G

SADKI

Wiosna i jesień to najlepszy czas, aby zaplanować i przeprowadzić okresowe cięcie drzew i krzewów. Jednak jest to zadanie wymagające odpowiedniego sprzętu i umiejętności. Warto skorzystać z doświadczenia specjalistów, aby nie tracić swojego czasu, a także, żeby nie uszkodzić roślin. 

 

Cięcie drzew Sadki

Posiadasz w swoim prywatnym ogrodzie lub publicznym parku drzewa, które wymagają przycięcia? Nasi kompetentni ogrodnicy przeprowadzą prace fachowo oraz z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu do pracy na wysokościach. Zlecenie wykonamy sumiennie z uwzględnieniem terminów obowiązujących w kalendarzu ogrodniczym. 

 

Cięcie krzewów Sadki

Krzewy, podobnie jak drzewa wymagają okresowego cięcia, aby przedłużyć ich żywotność, a także poprawić estetykę. Odpowiednio wykonane cięcie ma wpływ na zdrowie rośliny, dlatego ważne, żeby robić to prawidłowo. Zleć nam wykonanie tego zadania, a my zajmiemy się Twoimi krzewami z należytą precyzją i dbałością. 

 

Formowanie żywopłotów Sadki

Jeśli szkoda Ci czasu, pieniędzy, a przede wszystkim życia i wyglądu Twoich roślin to powierz nam zadanie formowania żywopłotów. Dzięki artystycznym cięciom można uzyskać naprawdę różnorodne i ciekawe kształty, w zależności od gatunku krzewu. Oczywiście najlepiej, jak zajmie się tym specjalista, który wie kiedy i w jaki sposób przeprowadzić fachowe cięcia. 

 

Wykonywanie nasadzeń Sadki

Jeśli natomiast posiadasz wolną przestrzeń przydomową lub wokół zakładu firmowego to zdecyduj się na wykonanie nasadzeń. Zaproponujemy Ci najlepsze rodzaje roślin do Twojej okolicy i panujących w niej warunków. Sprawnie i solidnie przygotujemy podłoże pod przyszłe rośliny, a następnie wykonamy nasadzenia. 

 

Wycinki drzew Sadki

Podejmiemy się również profesjonalnej wycinki drzew liściastych lub iglastych. Wykorzystamy do tego specjalistyczny sprzęt i podnośnik koszowy. Zlecenie wykonamy z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i lokalnych przepisów. 

 

Frezowanie drzew Sadki

W naszej ofercie posiadamy także usługę frezowania drzew. Za pomocą odpowiednich końcówek i frezarek usuniemy pozostałości wskazanego przez Ciebie drzewa. Następnie sprzątniemy miejsce pracy i zajmiemy się wywozem odpadów naturalnych. 

 

Usuwanie pni drzew Sadki

Jeśli borykasz się z problemem pnia, który pozostał po ścięciu drzewa to zgłoś się do nas. Zajmujemy się fachowym usuwaniem pni drzew, zgodnie ze sztuką. 

 

Mieszkańcu gminy Sadki! Zaufaj naszym ogrodnikom, którzy z pasją podchodzą do każdego zlecenia. Oprócz cięcia drzew i krzewów wykonamy formowanie żywopłotów, nasadzenia, wycinkę drzew, frezowanie lub usuwanie pni. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO