Sadki

Demontaż hal i konstrukcji stalowych skuwanie betonu Sadki

4_G

SADKI

Zakład Usług Komunalnych oprócz licznych zadań związanych z odbiorem i utylizacją odpadów oraz usługami transportowymi zajmuje się także pracami w zakresie demontażu i skuwania betonu. Jeśli jesteś osobą prywatną lub właścicielem firmy budowlanej czy remontowej to skorzystaj z naszych profesjonalnych usług demontażu hal i konstrukcji stalowych, a także skuwania betonu w gminie Sadki. 

 

Demontaż hal Sadki

Solidnie zajmiemy się demontażem Twojej hali o różnym przeznaczeniu, magazynu czy obiektu z konstrukcji stalowej. Dokładnie poddamy analizie wskazany przez Ciebie obiekt, aby dobrać odpowiednie metody i sprzęty do pracy. Następnie nasi specjaliści w bezpieczny i szybki sposób modyfikują lub całkowicie zlikwidują Twoją konstrukcję. Pomożemy także w jej zabezpieczeniu, transporcie w inne miejsce lub utylizacji odpadów, zgodnie z przepisami. Do Ciebie należy ostateczna decyzja, co chcesz zrobić z halą po jej demontażu. Zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin realizacji!

 

Demontaż konstrukcji stalowych Sadki

W zakresie naszych działań zawierają się również usługi związane z demontażem innych obiektów niż hale. Posiadamy doświadczenie w demontażu konstrukcji stalowych, takich jak: wieże, mosty, rusztowania, maszty, itp. Nasz specjalistyczny sprzęt i nowoczesne technologie pozwalają na bezpieczne i skuteczne wykonywanie zleceń. Zaufaj naszej sprawdzonej ekipie, która profesjonalnie zajmie się demontażem wskazanej przez Ciebie konstrukcji stalowej. Usługę kierujemy do osób prywatnych, jak i firm, które w zakresie swojej działalności wykorzystują konstrukcje stalowe. 

 

Skuwanie betonu Sadki

Szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się skuwaniem betonu w okolicach Sadek? Pomożemy Ci w przeprowadzeniu trudnych prac remontowych, rozbiórkowych czy budowlanych. Posiadamy niezawodny i certyfikowany sprzęt do skuwania betonu. Wykonamy usługę szybko i skutecznie, a na koniec sprzątniemy miejsce pracy. Dodatkowo, nasz wykwalifikowany zespół i pokaźna flota pojazdów zajmie się profesjonalnym odbiorem Twoich śmieci budowlanych i odpadów po demontażu z miejsca Twojego zamieszkania lub zakładu pracy. Jeśli zależy Ci na czystości swojej najbliższej okolicy i ochronie środowiska to zdecyduj się na usługi naszej firmy. 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat usługi demontażu hal i konstrukcji stalowych oraz skuwania betonu w pobliżu Sadek. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.p

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO