Sadki

Mycie elewacji malowanie konstrukcji prace blacharsko-dekarskie Sadki

4_G

SADKI

Twój budynek prywatny lub firmowy nie wygląda już tak okazale, jak w momencie budowy? Ściany stały się szare, brudne, pokryte mchem? A może zauważasz nieszczelności w dachu, zapchane rynny lub Twój płot pokrywa się nieestetyczną rdzą? Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie wymienione problemy. Skorzystaj z naszej oferty mycia elewacji, prac blacharsko-dekarskich czy malowania konstrukcji stalowych. Chętnie podejmiemy się zlecenia dla mieszkańców i właścicieli firm w gminie Sadki. 

 

Mycie elewacji Sadki

Podczas mycia elewacji korzystamy z nowoczesnych myjek ciśnieniowych, szczotek teleskopowych i środków chemicznych, które są bezpieczne dla elewacji budynku i okolicznych roślin. Zwracamy również uwagę na rodzaj i obszar czyszczonej elewacji. Skutecznie i szybko usuwamy wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni tynku, takie jak:

  • naturalne – mchy, porosty, grzyby, pleśnie, glony,
  • zabrudzenia powstałe w wyniki warunków atmosferycznych,
  • resztki tynków, farby, kleju,
  • pyły.

Sprawimy, że fasada budynku będzie znowu czysta i odzyska pierwotny wygląd. Skorzystaj z profesjonalnej pracy naszych ekspertów, jeśli jesteś właścicielem budynku w Sadkach i okolicach.

 

Prace blacharsko-dekarskie Sadki

Nasi doświadczeni dekarze i blacharze wykonają dla Ciebie prace blacharsko-dekarskie na Twoim dachu. Uszczelnią ubytki, wymienią połacie na nowe, przeczyszczą rynny i zrobią przegląd instalacji. A jeśli będziesz chciał położyć nowy dach to wykonają to zlecenie terminowo i zgodnie z zasadami budowlanymi. Zajmą się montażem i późniejszą konserwacją pokryć dachowych, wykonanych z różnego materiału – blacha, gonty, dachówka ceramiczna, blachodachówka czy strzecha. Wymienią także ocieplenie na nowe, przeprowadzą całkowity remont dachu i elementów przydachowych. 

 

Malowanie konstrukcji stalowych Sadki

Uporamy się z rdzą i zabezpieczymy Twoje stalowe konstrukcje przed korozją. Zleć nam usługę malowania płotów, obrzeży czy innych konstrukcji stalowych w Twoim miejscu zamieszkania lub w zakładzie produkcyjnym. Skorzystamy z najlepszych środków i metod, aby przedłużyć trwałość i żywotność Twoich stalowych konstrukcji. 

Jeśli szukasz doświadczonej i godnej zaufania firmy to zgłoś się do nas. Profesjonalnie zajmujemy się myciem Twojej elewacji, pracami blacharsko-dekarskimi, a także malowaniem konstrukcji stalowych. Zapraszamy do kontaktu osoby przebywających w okolicach Sadek. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO