Sadki

Odbiór odpadów Sadki

4_G

SADKI

Szukasz solidnej i doświadczonej firmy w okolicach gminy Sadki zajmującej się odbiorem różnego typu odpadów? Doskonale się składa, bo nasz Zakład Usług Komunalnych w sposób kompleksowy zajmuje się gospodarowaniem, odbiorem i utylizacją odpadów segregowanych, niesegregowanych, komunalnych, budowlanych, a także wielkogabarytowych

 

Odbiór odpadów segregowanych

Masz odpowiednią wiedzę, w jaki sposób prawidłowo segregować śmieci? Nasze specjalnie oznakowane kontenery, pojemniki i worki ułatwią Ci to zadanie. Zajmiemy się odbiorem Twoich odpadów segregowanych, podzielonych według podstawowych kategorii:

  • pojemniki niebieskie – karton, papier, makulatura,
  • pojemniki żółte – plastik, metale i tworzywa sztuczne, na przykład puszki i butelki,
  • pojemniki zielone – szkło, czyli puste butelki, słoiki i szklane opakowania po kosmetykach
  • pojemniki brązowe – BIO, a zatem resztki spożywcze, obierki, fusy, zwiędłe kwiaty
  • pojemniki czarne – odpady zmieszane, potocznie nazywane komunalnymi.

 

Odbiór odpadów niesegregowanych Sadki

Masz wątpliwości odnośnie tego, do jakiego pojemnika wrzucić swoje odpady? Nie martw się tym niepotrzebnie, ponieważ mamy na to rozwiązanie. Zajmujemy się także odbiorem odpadów niesegregowanych z gminy Sadki. 

 

Odbiór odpadów komunalnych Sadki

W naszej ofercie znajduje się również odbiór odpadów komunalnych, czyli wciąż najbardziej popularnych śmieci w gospodarstwach domowych. Ten rodzaj śmieci wiąże się z naszym codziennym życiem. Przeznaczone są na nie odpowiednie pojemniki i worki w kolorze czarnym, czyli na tak zwane odpady zmieszane. 

 

Odbiór odpadów budowlanych Sadki

Mamy także propozycję dla osób związanych z branżą budowlaną i remontową. Jednak również dla osób prywatnych, które mają problem z przechowywaniem odpadów poremontowych. Zleć nam odbiór odpadów budowlanych, a my zajmiemy się ich odpowiednim zagospodarowaniem i utylizacją zgodnie z zasadami ochrony środowiska. 

 

Odbiór odpadów wielkogabarytowych Sadki

Właśnie skończyłeś remont lub wymieniłeś umeblowanie w swoim domu i pozostały Ci zbędne szafki, stoły i łóżka? Chętnie zajmiemy się odbiorem odpadów wielkogabarytowych. Mamy do tego celu specjalnie głębokie kontenery i pojazdy. 

 

Odbiór śmieci Sadki

Z uwagi na to, że wszyscy jesteśmy zobowiązani do ochrony środowiska to promujemy kompostowanie i recykling. Jesteśmy wyposażeni w niezbędny sprzęt i maszyny, aby skutecznie odbierać, przechowywać i utylizować różnego rodzaju śmieci z Twojego gospodarstwa lub zakładu produkcyjnego. Nieważne, czy jesteś osobą prywatną czy właścicielem firmy w gminie Sadki to możesz liczyć na nasza pomoc. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO