Sadki

Prace ziemne wykopy Sadki

4_G

SADKI

Jesteś budowlańcem lub właścicielem firmy remontowej?  A może samodzielnie przeprowadzasz prywatny remont i budowę domu? W każdym z tych przypadków, prędzej czy później możesz potrzebować wykonania prac ziemnych i wykopów. Skorzystaj z usług naszej doświadczonej firmy, której zaufało już wielu klientów. Zwłaszcza, jeśli planujesz realizację swojego zadania w gminie Sadki. 

 

Prace ziemne Sadki

W przypadku stawiania nieruchomości lub zakładania ogrodu, jednym z etapów są prace ziemne. Można je oczywiście prowadzić samodzielnie, ale wymaga to czasu i odpowiednich umiejętności. Nasi fachowcy dysponują potrzebną wiedzą i specjalistycznym sprzętem, który łatwo, a przede wszystkim skutecznie przeprowadzi prace ziemne na Twoim terenie. 

 

Wykopy ziemne Sadki

Do wykonania głębokich wykopów pod budowę drogi, wylanie fundamentów czy położenie szamba przydaje się koparka. Wśród bogatej floty naszych pojazdów, znajduje się również tego typu sprzęt do zadań specjalnych. Nasz operator koparki bez trudu przeprowadzi wykopy ziemne na wskazaną głębokość i szerokość. 

 

Wykopy pod fundamenty Sadki

Wiadomo, że stabilność domu opiera się na solidnych fundamentach. Bez względu na to, jaki typ fundamentów wybierzesz to ważne jest odpowiednie przygotowanie wykopów. Wykonamy zlecenie wykopów pod fundamenty w sposób szybki, bezpieczny i zgodny z przepisami prawa budowlanego. 

 

Wykopy pod szambo Sadki

Prowadzimy wykopy pod szambo o różnej wielkości. Po analizie terenu i Twoich preferencji wykonujemy wykopy pod szambo na wskazaną głębokość i szerokość. Nasze specjalne koparki przeprowadzają prace terminowo i dokładnie, wedle obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa. 

 

Niwelacje terenu Sadki

Podejmiemy się także niwelacji terenu, czyli jego wyrównania. Przygotujemy grunt pod przyszłą budowę domu, wylane fundamenty czy zakładanie ogrodu. Pozbędziemy się skutecznie wszelkich nierówności, spadków i nasypów. Zadbamy o to, aby Twój teren był bezpieczny i stabilny pod przyszłą budowę czy ogród. 

Mieszkańcu lub budowlańcu z gminy Sadki! Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Zadzwoń i opowiedz nam o szczegółach Twojego zlecenia, a my znajdziemy dla Ciebie dogodny termin. A może chcesz skorzystać również z naszych innych usług? Zapoznaj się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO