Sadki

Świąteczne przystrajanie domów i ogrodów Sadki

4_G

SADKI

Zauważasz w kalendarzu zbliżające się święto religijne, państwowe lub prywatne? Chcesz świątecznie przystroić dom lub ogród w okolicach Sadek, jednak brakuje Ci czasu lub umiejętności? Skorzystaj z usług doświadczonej firmy w tym temacie. Nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści od świątecznych dekoracji! Zaproś ich do swojego domu lub ogrodu.

 

Świąteczne przystrajanie ogrodów Sadki

Ogród można przystroić świątecznie nie tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Coraz częściej zgłaszają się do nas klienci z prośbą o świąteczne przystrajanie ogrodów z okazji urodzin dziecka, jubileuszu, rocznicy ślubu, pikniku czy po prostu spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Odmienimy Twoje rośliny, alejki, pergole i altanę za pomocą różnego typu oświetlenia solarnego i ledowego. W ofercie posiadamy również różne dekoracje wolnostojące, figury, drzewka i inne elementy ozdobne do twojego ogrodu. Chciałbyś dekorację balonową lub świetlną, ponieważ od dawna o tym marzysz? Dla nas to żaden problem. W ofercie mamy również tradycyjne choinki świąteczne czy dmuchane figury. Możemy również zająć się dekoracyjnym przycięciem Twojego żywopłotu lub drzew. Mamy do tego celu profesjonalny sprzęt i doświadczenie naszych pracowników. Przedstaw nam swoją wstępną wizję i szczegóły dotyczące organizowanego wydarzenia, a my fachowo zajmiemy się świątecznym przystrajaniem Twojego ogrodu. Zaufaj naszym doświadczonym ogrodnikom, aby otrzymać zadawalający efekt!

 

Świąteczne przystrajanie domów Sadki

W jaki sposób realizujemy zlecenie dotyczące świątecznego przystrajania domów? Po pierwsze, zaczynamy od dokładnego wywiadu z klientem na temat jego oczekiwań, życzeń i preferencji. W kolejnym kroku zapoznajemy się ze szczegółami miejsca, które mamy udekorować. Do dyspozycji mamy różnego rodzaju girlandy świetlne, łańcuchy, lampki ledowe czy lampiony, które z powodzeniem możemy zainstalować w okolicach dachu, tarasu lub schodów. Oprócz tego zaproponujemy Ci również odświętne dekoracje,w  zależności od wskazanej przez Ciebie uroczystości. Nie musisz się martwić o specjalistyczny sprzęt do montaży czy do pracy na wysokościach, Jesteśmy kompleksowo przygotowani do realizacji zleceń. 

 

Posiadasz dom lub ogród w gminie Sadki? Jeśli zależy Ci na jego profesjonalnym świątecznym przystrojeniu to skontaktuj się z naszym Zakładem Usług Komunalnych. Naszą pracę wyróżnia terminowość i najwyższa jakość. Przekonaj się o tym osobiście!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO