Sadki

Usługi transportowe Sadki

4_G

SADKI

Usługi transportowe Sadki

Firma Zakład Usług Komunalnych w swoich priorytetowych zadaniach ma oczyszczanie miasta, odbiór, wywóz, a także utylizację odpadów różnego typu. Oprócz tego świadczy również kompleksowe usługi transportowe. Jeśli mieszkasz lub pracujesz w gminie Sadki i potrzebujesz transportu swoich materiałów lub produktów to skorzystaj z oferty naszej firmy. 

Do dyspozycji mamy pokaźną flotę pojazdów ciężarowych różnego typu, przewidzianych do przewozu towarów o rozmaitej masie, wielkości i rodzaju. Załadunek o dużej masie także nie stanowi dla nas problemu, ponieważ posiadamy do tego celu dźwig typu HDS. Otrzymane zlecenia realizujemy szybko i profesjonalnie, ponieważ troszczymy się o najmniejsze szczegóły. Ponadto trzymamy się wcześniej ustalonych terminów. Po naszej stronie leżą wszelkie sprawy organizacyjne, związane z logistyką i bezpiecznym transportem. 

Jakiego typu załadunki i w jaki sposób przewozimy w ramach naszych usług transportowych?

  • w kontenerach,
  • materiały sypkie,
  • odpady budowlane, 
  • na niskopodłogowej przyczepie,
  • na podwoziu określanym jako “wywrotka”,
  • załadunek z wykorzystaniem dźwigu HDS,
  • inne materiały i towary.

Na początek odbierzemy i odpowiednio zabezpieczymy Twój towar ze wskazanego miejsca. Następnie przetransportujemy go zgodnie z przepisami do miejsca docelowego. Oferujemy swoją dyspozycyjność, wysoką jakość usługi transportowej oraz terminową realizację zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO