Sadki

Wynajem kontenerów pojemników Sadki

4_G

SADKI

Szukasz najlepszego rozwiązania na Twoje zalegające śmieci?  Zdecyduj się na wynajem kontenerów i pojemników. Z naszą pomocą zobaczysz, że zbieranie odpadów nie mogłoby być prostsze!  Mamy korzystną ofertę wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego dla osób z gminy Sadki. Dopasujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i cenę oferty. Pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie Twojego problemu ze śmieciami. 

 

Wynajem kontenerów Sadki

Oferta wynajmu kontenerów na odpady sprawdzi się przede wszystkim dla dużych firm, zakładów przemysłowych, handlowo-usługowych i eventowych. To także doskonałe rozwiązanie dla branży budowlanej, ponieważ w łatwy sposób można zbierać odpady remontowe i budowlane. Proponowane przez nas różne rozmiary i pojemności kontenerów sprostają indywidualnym potrzebom, a także wymaganiom konsumentów. Zdecyduj się na wynajem kontenerów, które są wytrzymałe, odporne na zniszczenia i przeznaczone na duże ilości różnego typu odpadów. Uzgodnij z nami wygodny dla Ciebie harmonogram dostawy kontenerów oraz ich późniejszego odbioru. Zajmiemy się kompleksowo Twoimi śmieciami, zgodnie z zasadami utylizacji i ochrony środowiska. 

 

Wynajem pojemników Sadki

Do dyspozycji mamy również opcję wynajmu pojemników. To korzystne rozwiązanie dla budynków mieszkalnych i małych zakładów handlowo-usługowych. Ich największym atutem jest bogata różnorodność – występują w wielu pojemnościach, wielkościach i kolorystykach. Pojemniki łatwo można przestawiać, a specjalne oznaczenia ułatwiają prawidłową segregację śmieci. Uwzględniamy tradycyjny, zgodny z przepisami prawa podział na:

  • pojemniki żółte – do gromadzenia metalu i tworzywa sztucznego, na przykład: puszki, plastikowe butelki, folia aluminiowa,
  • pojemniki zielone – użyteczne w przypadku szkła kolorowego, na przykład po napojach,
  • pojemniki niebieskie – służące do gromadzenia papieru, kartonu i makulatury,
  • pojemniki białe – do których wrzucamy szkło bezbarwne, takie jak słoiki czy butelki,
  • pojemniki brązowe – przeznaczone na odpady BIO, czyli odpady spożywcze, obierki czy fusy.

 

Szukasz dobrego sposobu na gromadzenie Twoich odpadów? Opcja wynajmu kontenerów i pojemników z naszej doświadczonej firmy to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Sprosta indywidualnym potrzebom klientów z różnych sektorów gospodarki. Ustal z nami plan wynajmu, jeśli jesteś osobą prywatną lub właścicielem firmy w gminie Sadki. Zapraszamy Cię do kontaktu!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO