Sadki

Wynajem sprzętu Sadki

4_G

SADKI

Wśród licznych usług, oferowanych przez nasz Zakład Usług Komunalnych, mamy wynajem sprzętu. Dzięki temu wygodnemu i ekonomicznemu rozwiązaniu możesz korzystać przez określony czas ze specjalistycznych maszyn rolniczych, budowlanych czy do pracy na wysokościach. Oferowane przez nas sprzęty są poddawane regularnym przeglądom i serwisowi, aby gwarantować bezpieczeństwo i niezawodność. Skontaktuj się z nami w celu omówienia elastycznych warunków wynajmu sprzętu rolniczego, koparko-ładowarki czy podnośnika koszowego na terenie gminy Sadki.

 

Wynajem sprzętu rolniczego Sadki

Każdy rolnik czy plantator z pewnością doceni pomoc nowoczesnych maszyn podczas uprawy roli, pielęgnacji sadu czy plantacji. Jeśli jesteś taką osobą to skorzystaj z wynajmu sprzętu rolniczego. Będziesz mógł się cieszyć z użytkowania najlepszego sprzętu na czas krótkoterminowy lub długoterminowy. W ofercie posiadamy różnego rodzaju ciągniki, siewniki, traktory, kosiarki, przyczepy czy zbiorniki do podlewania. 

 

Wynajem koparko-ładowarki Sadki

Kiedy planujesz wykopy pod fundamenty czy wyrównanie terenu pod przyszłą budowę lub ogród to z pewnością chętnie skorzystasz z odpowiedniej maszyny, która przyspieszy tę pracę. Oferujemy Ci wynajem koparko-ładowarki, która znacznie wspomoże prace budowlane czy ogrodowe. Sprawnie wykonasz wykopy pod instalacje, szambo czy inne prace ziemne. Funkcja ładowania natomiast pozwoli Ci na przesunięcie lub przewiezienie wykopanej ziemi. Wynajem koparko-ładowarki to najlepsza alternatywa do wykonania jednorazowych lub krótkotrwałych prac budowlanych.

 

Wynajem podnośnika koszowego Sadki

Potrzebujesz specjalistycznej maszyny do pracy na wysokościach? Skorzystaj z wynajmu naszego podnośnika koszowego. To fachowa maszyna, która jest wyposażona w hydrauliczne ramię z zamontowanym koszem na końcu. Dzięki takiej budowie możliwa jest wydajna praca na różnych wysokościach i o różnym dostępie. Wynajem podnośnika koszowego docenią z pewnością fachowcy, którzy zajmują się montażem instalacji, pracami blacharsko-dekarskimi czy okresowym cięciem drzew i czyszczeniem rynien. 

 

Podnośnik koszowy wynajem Sadki

Do jakich jeszcze prac można wykorzystać podnośnik koszowy? Sprawdzi się również w branży reklamowej, na przykład podczas wieszania billboardów i banerów na wysokościach. Podnośnik koszowy to także bezpieczne rozwiązanie dla osób, które myją okna na wysokościach lub zajmują się zielenią. Będą z niego zadowoleni również pracownicy zajmujący się demontażem hal i magazynów czy innych wysokich konstrukcji. 

Skontaktuj się z Zakładem Usług Komunalnych i poznaj szczegóły związane z usługami wynajmu sprzętu rolniczego, koparko-ładowarki lub podnośnika koszowego w okolicach gminy Sadki.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO