Sadki

Wywóz odpadów Sadki

4_G

SADKI

Jesteś zainteresowany wywozem odpadów ze swojego miejsca zamieszkania, zakładu pracy lub najbliższej okolicy w gminie Sadki? Skorzystaj z kompleksowej usługi, jaką oferuje nasz Zakład Usług Komunalnych. Zapoznaj się lepiej z naszą bogatą ofertą dotyczącą wywozu różnego typu odpadów

 

Wywóz odpadów Sadki

Z pewnością zależy Ci na czystym otoczeniu i środowisku przyrodniczym. Zarówno mieszkańcy miast, jak i okolicznych wsi produkując z każdym rokiem coraz większą ilość śmieci. Niektóre łatwo jest posegregować, a inne sprawiają już większe trudności. Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy w tym temacie. Zajmiemy się odbiorem i wywozem wszelakich odpadów ze wskazanego przez Ciebie miejsca, ponieważ nam również zależy na ochronie przyrody. 

 

Wywóz odpadów w kontenerach Sadki

Jeśli posiadasz duże ilości odpadów komunalnych, przemysłowych lub segregowanych to najlepszym rozwiązaniem będzie ich zbieranie w kontenerach. Sprawdzą się także w branży budowlanej czy spożywczej. Nasze kontenery występują w różnych pojemnościach i są w stanie pomieścić dowolny rodzaj odpadów. 

 

Wywóz odpadów w pojemnikach Sadki

Domki jednorodzinne, budynki mieszkalne oraz małe firmy najczęściej do zbierania śmieci wybierają pojemniki. Występują one w różnych pojemnościach i wariantach kolorystycznych, co ułatwia prawidłową segregację odpadów. Mimo, że są znacznie mniejsze od kontenerów to w dalszym ciągu są w stanie pomieścić znaczne ilości odpadów. Zależy Ci na skutecznym zbieraniu, przetwarzaniu i recyklingu swoich śmieci? Zdecyduj się na naszą usługę wywozu odpadów w pojemnikach

 

Wywóz odpadów w workach Sadki

Worki to najbardziej popularny sposób na zbieranie śmieci w gospodarstwach domowych i małych lokalach użyteczności publicznej. Dzięki temu, że są przenośne i o różnych pojemnościach to łatwo je dopasować do różnych koszy i pojemników. Idealnie się sprawdzą do gromadzenia odpadów komunalnych, odpadów z ogrodów czy do podstawowej segregacji. Mamy do dyspozycji różne warianty kolorystyczne worków, co pomaga w sposób intuicyjny klasyfikować do nich odpowiednie odpady. Poza tym są wykonane z wytrzymałych, a jednocześnie przyjaznych dla środowiska tworzyw, co przekłada się na ich wysoką funkcjonalność. 

 

W zależności od rodzaju posiadanych śmieci możemy wybrać kontenery, pojemniki lub worki do ich gromadzenia. Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą firmą odnośnie uzgodnienia szczegółów i najlepszego terminu odbioru Twoich odpadów. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO