Świecie

Odbiór odpadów Świecie

1_G

ŚWIECIE

Zakłady gospodarki komunalnej pełnią bardzo ważną rolę w zapewnieniu czystego środowiska oraz komfortu mieszkańców regionu. Jednym z głównych aspektów tej działalności jest usługa wywozu śmieci. Poniżej przedstawiamy opis różnych rodzajów usług oferowanych przez ZUK Świecie w zakresie odbioru odpadów. Zachęcamy do kontaktu!

Odbiór odpadów segregowanych Świecie

Oferujemy usługi odbioru odpadów segregowanych, czyli podzielonych na różne kategorie: papier, szkło, plastik, metal. Dzięki znajomości obowiązujących w gminie Świecie przepisów związanych z zarządzaniem odpadami, jesteśmy w stanie odpowiednio zarządzać każdym rodzajem odpadów i zapewnić właściwe przetwarzanie, recykling lub utylizację.

Odbiór odpadów niesegregowanych Świecie

Zapewniamy również odbiór odpadów niesegregowanych, czyli takich, które nie zostały podzielone na konkretne kategorie. Są to przeważnie odpady komunalne, które nie zostały poddane segregacji przez mieszkańców czy użytkowników danego obiektu. Wywozimy tego rodzaju śmieci i zarządzamy nimi zgodnie z obowiązującymi normami.

Odbiór odpadów komunalnych Świecie

Odpady komunalne to odpady powstające w gospodarstwach domowych oraz w miejscach publicznych wspólnie użytkowanych przez mieszkańców danego terenu. Oferujemy usługę odbioru i utylizacji odpadów komunalnych na terenie Świecia oraz pobliskich gmin.

Odbiór odpadów budowlanych Świecie

Zajmujemy się także wywozem odpadów budowlanych. Są to wszelkie materiały, które powstają w trakcie budowy, remontu, renowacji lub rozbiórki obiektów. Z tej usługi mogą korzystać zarówno firmy budowlane, jak i osoby prywatne, np. wykonujące remont w domu. Wywozimy oraz przetwarzamy odpady budowlane w sposób umożliwiający ich ponowne wykorzystanie lub bezpieczne składowanie.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych Świecie

Niektóre odpady ze względu na swoje rozmiary lub wagę nie mieszczą się w standardowych pojemnikach na śmieci, w związku z czym trzeba im zapewnić odpowiednio dostosowaną formę transportu. Są to tak zwane odpady wielkogabarytowe, np. zużyte meble czy niesprawny sprzęt AGD. Zapewniamy sprawny, bezpieczny i niedrogi odbiór takich odpadów zarówno w Świeciu, jak i w okolicznych miejscowościach.

Odbiór śmieci Świecie

Jeśli jesteś zainteresowany usługą odbioru śmieci, skorzystaj z naszej oferty. Więcej szczegółów przedstawimy podczas bezpośredniego kontaktu z naszą firmą – zapraszamy!  

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świecie

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO