Świecie

Odśnieżanie dróg ulic posesji Świecie

1_G

ŚWIECIE

Zima to piękny czas, ale jednocześnie okres wyjątkowo wymagający. Utrzymanie przejezdności dróg i bezpieczeństwa ruchu to ważne zadanie, a przy dużych opadach śniegu może to być bardzo problematyczne. Zwłaszcza, jeśli obszar jest rozległy, a musi być stale użytkowany.

W Świeciu i w okolicach realizujemy usługi związane z odśnieżaniem i dostawą soli drogowej. Dzięki naszej pomocy zima nie będzie sprawiała Ci kłopotów, a Ty zapewnisz pełne bezpieczeństwo i swobodę osobom korzystającym z terenów, za które jesteś odpowiedzialny.

Współpracujemy z firmami i instytucjami publicznymi, a także z osobami prywatnymi, które szukają pomocy w utrzymaniu swoich posesji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Odśnieżanie dróg, odśnieżanie ulic Świecie

Dzięki odpowiednim sprzętom i technikom pracy możemy szybko i efektywnie pozbyć się śniegu z dróg. Kompleksowe odśnieżanie ulic obejmuje także usuwanie warstw lodu oraz odpowiednie zabezpieczenie nawierzchni przed poślizgiem. Te działania bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo na drogach publicznych w gminie Świecie, sprzyjają płynności ruchu oraz zapobiegają potencjalnym wypadkom.

Odśnieżanie parkingów Świecie

Niezależnie od warunków atmosferycznych, parking powinien być zawsze dostępny dla klientów, petentów, gości czy pracowników danej placówki. Utrzymanie dostępności parkingu o dużych rozmiarach może być kłopotliwe, dlatego oferujemy nasze usługi w zakresie odśnieżania parkingów zarówno w Świeciu, jak i w innych okolicznych miejscowościach. 

Odśnieżanie posesji Świecie

Dla klientów prywatnych i biznesowych realizujemy profesjonalne odśnieżanie posesji, niezależnie od jej rozmiaru i przeznaczenia. Ta usługa zapewni Ci spokojną i bezpieczną zimę.

Sprzedaż soli drogowej Świecie

Sól drogowa bardzo dobrze sprawdza się w zwalczaniu oblodzeń. Pomaga zapobiegać zamarzaniu nawierzchni dróg i chodników. Oferujemy dostawy i sprzedaż soli drogowej różnym podmiotom, które dbają o tereny wokół budynków oraz o stan ulic, dróg, parkingów i innych posesji w Świeciu lub okolicach.

Odśnieżanie hal Świecie 

Oferujemy także profesjonalne odśnieżanie hal, magazynów oraz obiektów sportowych. Dzięki temu budynki będą mogły bezpiecznie funkcjonować, nie zagrażając zdrowiu ludzi przebywających w ich obrębie oraz dając możliwość nieprzerwanego prowadzenia wszelkich odbywających się tam procesów. 

Nasza firma kładzie nacisk na jakość świadczonych usług, wykorzystując najnowsze technologie oraz wykonując zlecenia rzetelnie i sprawnie. Możesz skorzystać z usług odśnieżania bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, zarządzasz nieruchomościami, czy odpowiadasz za utrzymanie dróg. Z nami zima przestaje być problemem! Zapraszamy do kontaktu:

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO