Świecie

Świąteczne przystrajanie domów i ogrodów Świecie

1_G

ŚWIECIE

Mieszkańcy i firmy z gminy Świecie mogą skorzystać z usługi świątecznego przystrajania ogrodów, domów, budynków i innych posesji. Tworzymy unikatowe i urokliwe aranżacje, które pomagają przywołać atmosferę świąt.

Świąteczne przystrajanie ogrodów Świecie

Dekoracje w ogrodzie mogą być bardzo zróżnicowane, dopasowane do gustu i potrzeb właścicieli. Istnieje bardzo wiele opcji przystrojenia ogrodu. W okresie bożonarodzeniowym największą popularnością cieszą się dekoracje LED, girlandy, lampiony, figurki oraz – oczywiście – przyozdobione choinki. 

Mieszkańcy i firmy ze Świecia mogą skorzystać z usługi przystrajania ogrodów także z okazji innych świąt i wydarzeń np. Wielkanocy, Nowego Roku czy Halloween. Jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do potrzeb prywatnych wydarzeń i okazji – przyjęć, spotkań rodzinnych i firmowych, festynów, pikników rodzinnych i wielu innych.

Świąteczne przystrajanie domów Świecie

Nasza firma podejmuje się także przystrajania domów i budynków (firm, sklepów, instytucji publicznych i innych obiektów). Świąteczne ozdoby takie jak lampki LED, łańcuchy, bombki, figurki, lampiony czy wieńce pomagają stworzyć ciepłą atmosferę świąt i pozytywnie wpływają na samopoczucie osób, które przebywają w budynkach i wokół nich. 

Poza świątecznym przystrajaniem domów w Świeciu oferujemy także dekorowanie budynków na inne okazje. Współpracujemy z klientami prywatnymi, a także z firmami i instytucjami. Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w zakresie przystrajania ogrodów i domów?

  • Nasze atuty to profesjonalizm, precyzja i wyczucie. Każda dekoracja jest starannie przemyślana, odpowiednio dobrana i solidnie zamontowana.
  • Oferujemy różnorodność dekoracji na różne okazje i na potrzeby różnych klientów. 
  • Dbamy o terminowe i solidne wykonanie każdego zlecenia.
  • Jesteśmy otwarci na uwagi i oczekiwania klientów, a najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie.

Kontakt i szczegóły:

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu 

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.plUsługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO